Dětem by dával přes držku. Pak si Jaroslav Hanák koupí falešný titul a chlubí se tím.

Tuhle snahu o pozitivní #PR asi Jaroslav Hanák fakt nedomyslel. V J. Hanák získal čestnou profesuru z oxfordské Akademické unie  se chlubí získáním falešného akademického titulu. Toho co si můžete prostě koupit za prachy.  A neváhá tvrdit,  že ho dostal za zásluhy o ekologii.

2019-07-18 11_14_16-J. Hanák získal čestnou profesuru z oxfordské Akademické unie.png

Jaroslava Hanáka ocenila akademická obec za rozvoj ve společnosti FTL – First Transport Lines, a.s. Pod jeho vedením firma pravidelně investuje do inovací a nových technologií a dbá na životní prostředí. Kromě neustálé obměny svého vozového parku přitom do systému environmentálního managementu zapojuje i své dodavatele.

Ano, za tu ekologii za kterou stávkují ty děti, které by podle Hanáka měly “dostat přes držku” a také “stávkovat ve volném čase”.

2019-07-18 11_30_25-J. Hanák získal čestnou profesuru z oxfordské Akademické unie.png

Martin Marek to celé velmi pěkně zdokumentoval na Facebooku.  Včetně důležitých informací o původu falešného titulu – Oxford university in fake awards farce.

2019-07-18 11_34_35-(2) Martin Marek - Prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák,....png

Užitečné je i heslo European Business Assembly na Wikipedii.  A pokud ani to nestačí, tak třeba ještě viz

Připomeňme, že Jaroslav Hanák je prezident Svazu průmyslu a dopravy. Prozatím, protože už samotné “přes držku” mělo být důvodem k okamžitému odstoupení. Falešný titul, se kterým se navíc chlubí v rámci jakési snahy ukázat jak hodně je “ekologický” je už jenom další stejně silný důvod.

Na konec už jenom jedna důležitá otázka. Kdo za jeho falešný titul platil a kolik to stálo?

DODATEK [18.07.19 16:50] Tak už je to jasné, prý nedorozumění, viz Šéf Svazu průmyslu se pyšní diplomem z „Oxfordu“. Nedorozumění, hájí se.  Nezbývá než připomenout, že na webu jim stále visí “Jaroslava Hanáka ocenila akademická obec” a “Oxfordská Akademická unie je mezinárodní akademické sdružení více než 200 zástupců univerzit, vědců a výzkumníků”.