Patrik Nacher a jeho překvapivé přiznání. Přišel do Česka a je nepřizpůsobivý

Další komunální volby jsou ještě větší fraška než předchozí. Někdo hledá nové dno, někdo se snaží být třeskutě vtipný, někdo se spoléhá ne jeden telefon a boj proti demokracii. Někteří nepochopili co je komunální a domnívají se, že budou moci ovlivňovat zahraniční politiku, migraci a celou zemi. Najdou se ale někteří, kteří o sobě prozrazují věci, které jsme možná netušil.

2018-09-11 17_48_53-Patrik Nacher na Instagramu_ „Chceš přijít do naší země a nepřizpůsobit se našim.png
Zdroj: https://www.instagram.com/p/BnavvRMhc-S/ 

Patrik Nacher (ANO, jak jinak) se asi snažil být třeskutě vtipný při získávání hlasů “antimigračních” voličů. a tak vymyslel slogan, který asi prozrazuje víc, než on sám chtěl. NACHER, plyne z plakátu, přišel do Česka a nehodlá se přizpůsobit zdejším zvykům.

Hodně smutné je, že “Tak si NACHER!” má evokovat “Tak si NASER!”. Vlastně to je zcela v rozporu s roky pečlivě budovaným image. Zvláštní nápady.

Mimochodem, to fakt není fotomontáž. To není fake účet. Pochází to z Instagramu Patrika Nachera. Jsou tam i další perly, které spíš nahrávají na to, že Patrik Nacher vůbec netuší co vlastně dělá.

2018-09-11 20_11_37-Patrik Nacher (@nacherpatrik) • Fotky a videa na Instagramu.png

Plus nějaké ty lahůdky, které se nedaří pochopit ani po opakovaném přečtení.

2018-09-11 20_12_44-Patrik Nacher (@nacherpatrik) • Fotky a videa na Instagramu.png

Což je vlastně tak nějak standard. Proklamace jenom pro to aby tam něco bylo, nevadí, že to nedává smysl.  Zrovna u velkého bratra by možná Patrikovi někdo měl připomenout, že tady máme jednoho v podobě EET a snah Andreje Babiše stát se právě Velkým Bratrem. Ale což, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Že? A paradox? Tím je třeba i to, že zrovna kamery jsou z těch “big brother” věcí jedna z těch menších.

2018-09-11 20_14_04-Patrik Nacher (@nacherpatrik) • Fotky a videa na Instagramu.png

Vlastně se tak trochu děsím toho, s jakými hloupostmi přijde v dalších dílech. A na tomhle celém shledávám jako nejhorší to, že normální člověk co před lety dělal užitečnou anketu o nejabsurdnější poplatek se vlivem politiky stal karikaturou.