Otazníky okolo videa s holčičkou mlátící pálkou “roma či muslima”

Pokud netušíte o co jde, tak viz ‘Zlom mu pár kostí,’ nabádá muž na videu holčičku, aby předstírala útok na Roma či muslima kde je vcelku věcný popis události. Případně Muž na videu nabádá dítě, aby předstíralo útok na Roma nebo muslima kde se dočtete zábavné věci o tom jak autor předmětného videa má “zamknutý účet” a jak přesto někdo jménem Olloph Samorost dokázal vše obejít a video stáhnout. Na jeho profilu mimochodem ono video je (jak dlouho zůstane je otázka). A sdílel ho třeba i Dominik Feri na Twitteru (zde).

2017-08-04 20_49_36-(1) Olloph Samorost.png

V článku na iDnes.cz ještě najdete zásadní úvahy o tom, že autor videa může všechny co to dál šíří žalovat, že porušují jeho autorská práva a ještě osobnostní práva.

Označil bych to za absurdistán, protože tohle video prostě někdo nahrál do veřejného prostoru  a jestli někoho stíhat, tak především autora tohoto videa (ale o tom ještě viz dále). Těch důvodů by se našlo hodně, od ohrožování mravní výchovy mládeže, podněcování k násilí a určitě by se i leccos dalšího. Tohle ale nechme na Policii ČR a Sociálce, protože ti tu jsou od toho aby něco podobného začali vyšetřovat.

2017-08-04 20_59_20-(1) Olloph Samorost - Výchova dívek v (slušno)čechách aneb zbij ten....png

Ano, vyšetřovat, protože tohle může být stejně tak pravé, jako to může být celé nahrané a součástí jakési kampaně.

Pokud je to pravé a snad vás to nějak zbavuje iluzí a víry v lidstvo, tak tuhle část vynechejte, v téhle zemi je dostatek lidí, kteří žijí přesně v takhle pokřiveném světě. Za mohutné podpory některých politiků a za tolerování jinou částí politického spektra. Nakonec pokud se vám podaří ještě zachytit to původní první video, tak těch více než 800 komentářů a přes 1 300 sdílení obsahuje další dostatečně děsivý materiál. Materiál od lidí, kteří mají volební právo

2017-08-04 21_00_54-(1) Olloph Samorost - Výchova dívek v (slušno)čechách aneb zbij ten....png