Nenaleťte na WhatsApp Gold. Žádná lepší placená verze neexistuje, je to jenom klasický scam.

Bylo to tady mnohokrát před lety v rámci Facebooku. Podvodníci zkoušeli na uživatele různé triky jak jim prodat “lepší” Facebook, “ověřené účty”, aplikaci co mají celebrity (taková skutečně existuje) nebo VIP účty. Je to už tak dávno, že jsem úplně zapomněl na výbornou taškařici okolo  Staňte se VIP uživateli facebooku, Skupiny co už dnes neexistuje, ale můžete si o tom přečíst v Místo VIP členství na Facebooku se stalo velké … hovno

Není vlastně ani divu, že stejný model se objevuje u WhatsApp. Založený je na tom, že by měla existovat verze WhatsApp Gold, určená celebritám a nabízející nějaké ty pokročilé, prémiové a exklusivní funkce.

Pokud na něco takového naletíte, tak je dopad poměrně jednoduchý, pořídíte si malware, které bude krást informace. Malware si navíc pořídíte do mobilního telefonu.

CiKxzSRUoAQ-S_U

Pokud si nedokážete představit co by vlastně WhatsApp Gold mohlo nabízet tak důležitého, tak například poslání stovek obrázků najednou, nové emotikony, video telefonování a vylepšenou bezpečnost. Tu rozhodně. Pokud už nenarazíte na WhatsApp Gold, tak můžete narazit i na WhatsApp Plus. A je jisté, že útočníci budou časem ještě vynalézavější.

TIP: V Jaké jsou alternativy pro Skype? Co použít pro telefonování a videotelefonování? a Jaké chatovací aplikace jsou na výběr? Přes co posílat zprávy?  najdete řadu alternativ pro WhatsApp.  Pokud byste chtěli jít jinam, než být u Facebooku

Via WhatsApp Gold Is Just An Another Scam Which Steals User Data a obrázek výše via @jhootha_hi_sahi

DODATEK: Narazit můžete i na různé sliby video volání pro WhatsApp, velmi často jako “WhatsApp Video Calling APK donwload”. V roce 2017 už nezajímavé, protože WhatsApp video volání doplnilo přímo, ale dokud to neumělo, byl to velký hit. A zaručená cesta jak si zavirovat telefon.

TIP: 12 tipů na bezpečné používání WhatsApp. Jak nastavit soukromí ve WhatsApp?

 

2016-05-25 19_44_39-WhatsApp Video Calling APK Download To Activate Free Video Call Feature _ NEW WO