V profilech na Facebooku se ztratily prvky levého sloupce. Zpět je nejde vrátit

Váš profil na Facebooku, tedy vaše “zeď” má v levém sloupci řadu možných prvků, ovládá se to kliknutím na “Další” pod fotkou v záhlaví a výběrem “Spravovat oddíly”. Obsah se může dost lišit, hlavně pokud jste si na Facebooku přidali nějaké aplikace, ale za normálních okolností tam určitě najdete Informace, Přátelé a Fotky na prvních třech místech (jsou nevypnutelné, nelze je ani přesunout a vždy budou nahoře). A pak řadu další možností – Poznámky, Vide, Události, Skupiny, Recenze (atd). Všechny lze zapnout/vypnout a měnit jejich pořadí.

2016-01-29 08_10_42-Start

Někdy v lednu 2016 ale došlo k tomu, že ať cokoliv v tomto nastavení změníte, nebude to mít žádný vliv na váš profil. A jediné co v levém sloupci uvidíte je blok Informace, Fotky a Přátelé, tedy základní pevně danou trojici. Bude navíc v jiném pořadí, než je o v Spravovat oddíly vidět. Až budete dělat co budete, nezměníte to, takže vzdejte marnou snahu a trápení se, proč vám z profilu zmizela řada věcí. To jenom zase něco Facebooku nefunguje.

2016-01-29 08_14_12-Daniel Dočekal

TIP: @365tipů obsahuje Průvodce soukromím na Facebooku s řadou velm zásadních tipů. A ještě hodně užitečný návod Jak používat Facebook pro marketing,