CScore: Jak je na tom Stránka na Facebooku z pohledu konverzace?

CScore by mělo být další pomůckou, která vám pomůže zjistit některé nedostatky ve správě Stránek na Facebooku. Bohužel aktuálně spíš nefunguje.

Po  ikealyzer.com, Barometr a Karmě (samostatné delší články jsou buď už vydány na Lupě, nebo čekají na vydání) je tu tip na další  pomůcku pro správce Stránek na Facebooku. CScorecscore.recommend.ly  – by mělo dát lepší odpověd tam, kde vás zajímá konverzace. Tedy to jak hodně Stránka dokáže vyvolat konverzaci s fanoušky. Ale připravte se i na to, že se bude občas chovat dost zmateně.

TIPLikeAlyzer pro ty co chtějí více vědět o Stránce na Facebooku

Pro POOH.CZ například došla k názoru, že zveřejňuje jenom jeden příspěvek denně (ve skutečnosti až několik desítek). Můžete zkusit Recommend.ly dát potřebná práva, ale moc to nepomůže – výstup se nezmění a bude pořád stejně zmatený. Po přidělení práv se navíc ocitnete někde uplně jinde.  CScore ale nedokáže ani správně odchytit participaci Stránky v podobě odpovědi fanouškům – všude zatvrzele tvrdí “0”.

Osobně jsem nedokázal CScore přimět k rozumným výsledkům ani na dalších stránkách a přidělená práva jsem samozřejmě nakonec odebral. Nezapomeňme, že může jít o nějakou momentální chybu a CScore může opět začít fungovat. Trochu by tomu napovídalo i to, že u větších Stránek CScore konči s Internal Server Error.

PS: Tři v úvodu zmíněné pomůcky fungují a stojí za vyzkoušení.