BMW uvádí herní myš – Level 10 M Mouse … co vypadá trochu jako bruska, pila nebo cosi zcela futuristického

Herní myš od BMW? Zní to docela šíleně. A také to šíleně vypadá. Na první pohled rozhodně nepoznáte myš, spíš to vypadá jako nějaká bruska, pila či jiný mučící nástroj z OBI. Ve skutečnosti jde o revoluční herní myš s futuristickým vzhledem.

Computer Mouse designed by BMW Group DesignworksUSA revolutionizes the world of gaming. A futuristic piece of High Tech gives a boost to electronic gaming / Global product launch of Thermaltake´s Level 10 M Mouse in August 2012.

Level 10 M Mouse by ale také mohla být závodní auto, což je pravděpodobně přesně to, co chtělo BMW tímhle kouskem vyjádřit. Na trhu by se měla objevit ve čtyřech barevných provedení a za cenu 99 dolarů. Technických detailů v oznámení moc nenajdete – 8200 dpi s pomocí software, 5000 dpi standard (800/1600/3200 možno zvolit), 11 programovatelných tlačítek.