Bottlenose – nový klient pro Twitter s pár zajímavými vychytávkami

Na www.bottlenose.com je k nalezení nový pokus o klientské software (webové) pro Twitter (podporuje i Facebook) s několika pokročilejšími možnosti – vizualizacemi, možnosti vytvořit si upozornění.

Bottlenose je “pokročilejší” klient pro sociální sítě – Twitter, Facebook  – prozatím dostupný pouze ve webové podobě (bez mobilní verze). Většinu vychytávek podporuje pouze pro Twitter a plánuje doplňování možností dostupných těm, kdo budou za používání platit.

Zajímavé je využití NLP (Natural Language Processing) ve vyhledávání, ale podporu češtiny nečekejte – výsledkem je Sonar – vizualizace toho, co se na Twitteru odehrává.  S pomoci Bottlenose si můžete vybudovat i sadu pravidel, které umožňují automatické odpovědí, přeposlání tweetu, notifikace.

Zajímavý přístup k zobrazení více účtů je i ve spojení Twitteru a Facebooku do jednoho toku zpráv – přidat sice prozatím můžete pouze jeden účet na Twitteru a jeden na Facebooku, ale výsledkem je spojení do jedné “příchozí” zdi – včetně možnosti zobrazení Sonaru pro takto spojené účty.