5S – Pavel Cody Ungr žije magií

Pavel (@necodymiconer) je šaman, taky ale SEO mág, v dobrém slova smyslu. Tím prvním žije, to druhé ho živí (a možná tím taky trochu žije). Někdo ho kdesi označil za entuziastického experimentátora a cestovatele světem magie. Samozřejmě bloguje.

Pohanství?

Od roku 2006 je mi pohanství hodně blízké, přes 2 roky jsem vedl i českou pobočku Mezinárodní Pohanské Federace www.pohanskafederace.cz, na tuto  funkci jsem letos na jaře pro značné pracovní vytížení a z osobních důvodů rezignoval. Jsem pohanem mimo jiné proto, protože věřím, že náš svět není poznatelný pouze exaktními vědeckými metodami. Momentálně připravuji nový pohanský projekt Stezky pohanství www.facebook.com/pohanstvi. O tom, že jsem pohan mimo komunitu moc nemluvím, ale když se lidé zeptají, odpovídám po pravdě.

SEO?

SEO mě baví a snažím se ho propagovat, experimentovat a dělat správné věci. Nechci, aby SEO bylo považováno za šarlatánství a jeho jméno bylo devalvováno různými podvodníky (a že jich je). Tím, že můžu pracovat v týmu H1.cz a Ataxa, mám snad nejlepší podmínky pro svůj růst v této oblasti v Čechách a jsem za to rád. Občas píšu něco o internetu, SEO, webdesignu a marketingu na svůj blog blog.bloxxter.cz. A mám rád svou práci.

Druid?

Ale kde-že, druidy znám, druidské organizace také, ale druidem nejsem.

Klídek?

Naopak, spíše entuziastické nadšení a stálá aktivita. Vždycky jde totiž něco udělat lépe, nedokonalost mi nedá spát. I má vlastní.

Cthulhu?

Ia! Ia! Cthulhu Fhtagn!

_______________________________________

5S aneb Pět Slov je pokus. Pět slov položených jako otázka je ideální cesta jak se vyhnout složitému formulování otázek pro rozhovor. Riziko je v odpovědích. Zpovídaný může také zvolit pět slov jako odpověď. Takové je riziko. 5S představuje zajímavé lidi, zajímavé pro tazatele, který doufá, že budou zajímaví i pro čtenáře. A že o sobě poví něco zajímavého.