Google Plus má nově „ověřené účty“

„Verified name“ na profilu Google+ prozatím cíleně získat nemůžete, Google nálepky „ověřeno“ v první vlně rozdal sám. Osobnostem, celebritám a lidem, kteří jsou na Google aktivní. A pracuje na dalším rozšíření.

Google Plus vyžaduje aby uživatelé služby používali svá skutečná jména (viz Google+ a co byste měli vědět o Pravidlech užívání) a okolo tohoto požadavku (a s tím spojeným mazáním účtů) se strhla velká diskuze. Názor Google nezměnila, takže stále platí, že je nutné používat skutečná jména. Pokud někdo bude „přistižen“ při použití přezdívek, pseudonymů či jakkoliv nepravých jmen, dostane čtyři dny na nápravu. jak Google bude ověřovat pravost zatím není moc známo.

[box type=“info“]Google+ Tipy a Triky jsou tu stále pro ty co v Google+ začínají nebo hledají další pokročilé možnost. [/box]

Nově Google zavádí obdobu „verified Twitter account“ (ověřených účtů na Twitteru) a ověřené účty získají nálepku „verified“ name (ověřené jméno). Na počátku ověření rozdal Google sám, později bude možné o ověření pravosti zažádat.

When you visit the profile of a celebrity or public figure, you’ll see a verification badge next to their profile name. This will help you easily determine which profiles are owned by real, verified people.

Pomůže „ověřený profil“ k lepšímu přijetí podmínek užití reálného jména a větší důvěře k účtům na Twitteru? Z Facebooku po několika letech víme, že záplava falešných účtů (včetně těch co se vydávají za celebrity a osobnosti) nikdy nemá konce. A jakkoliv má Facebook stejná Pravidla, nedokáže zajistit jejich dodržování – konkrétní falešné účty existují už i několik let, zatímco skuteční lidé se neustále setkávají s nutnosti dokazovat vlastní jméno, aby jejich účet (používající skutečné jméno) přežil.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s