e-čtečky už i na Aukro.cz

Od úterý se e-čtečka Hanlin V60 (6″ e-ink, WiFi, čeština) objeví přímo v hlavní nabídce na www.aukro.cz, prozatím ji můžete vidět jenom v „malém“ provedení v rámci Úlovků týdne.


6 komentářů: „e-čtečky už i na Aukro.cz

 1. Uvažuju o koupi čtečky, zatím jsem se klonil spíš ke Kindle. Má Hanlin V60 oproti Kindle nějaké závažnější výhody? Na první pohled vidím jen SD kartu, jinak nic.

  1. rozdíly jsou asi následující: Podpora e-mail klienta přímo ve čtečece, české OSD menu (Kindle má v základu pouze anglické), podpora cca 16-ti různých formátů eknih (Kindle bez konverze podporuje 4), možnost rozšíření o SD kartu, možnost přidávat vlastní fonty. Další otázkou je jestli si chcete Kindle pořídit v ČR s 2 letou zárukou nebo v USA s roční. V tom případě má Jinke 2 roky záruky a servis v ČR v ceně.

   1. Díky za odpověď. Koupil bych to v ČR, takže 2 roky záruka tak i tak – to že tak Kindle vyjde o něco dráž než přímo z Amazonu mi nevadí, navíc jsem plátce DPH takže rozdíl není až tak velký.
     
    Jestli můžu ještě jednu otázku – jde do toho Hanlinu „nějak“ objednat automatické posílání aktuálních novin jako to jde přes Amazon do Kindle?  Hodně se mi ta možnost líbí, skoro víc než možnost nahrávat si tam knížky přes kartu.

   2. Tuto možnost má zatím asi jen Kindle. Hanlin  má možnost přijímat pouze e-maily nebo prohlížet webové stránky on-line, případně přijímat RSS a ty následně prohlížet of-line.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s