Yahoo se chystá vypnout Del.icio.us

Konec další internetové legendy a služby, která se pro řadu uživatelů Internetu stala poměrně zásadní (a často na ni i vyrostli).

Yahoo se chystá vypnout Del.icio.us

V rámci propouštění Yahoo! propustilo i kompletní Delicious tým. A TechCrunch.com z klasické nic neříkající odpovědi PR oddělení Yahoo vyvozuje, že Delicious.com skutečně končí (podrobnosti viz Is Yahoo Shutting Down Del.icio.us? [Update: Yes])

Part of our organizational streamlining involves cutting our investment in underperforming or off-strategy products to put better focus on our core strengths and fund new innovation in the next year and beyond. We continuously evaluate and prioritize our portfolio of products and services, and do plan to shut down some products in the coming months such as Yahoo! Buzz, our Traffic APIs, and others. We will communicate specific plans when appropriate.

Potvrzuje to i Liz Gannes na All Things Digital v článku Following Layoffs, Yahoo Cuts Products: MyBlogLog, Delicious, Yahoo Buzz, kde zmiňuje i další služby, které Yahoo zruší.  Podle screenshotu z prezentace od Yahoo se konec týká Yahoo Picks, Altavista, AllTheWeb, Yahoo Bookmarks, Yahoo Buzz a MyBlogLog. Některé další produkty čeka spojení s jinými.

TIP: Pokud si budete chtít stáhnout vaše oblíbené/bookmarky z Delicisou.com, můžete využít export – https://secure.delicious.com/settings/bookmarks/export

TIP: Pokud používáte Delicious.com pro synchronizaci oblíbených ve vašem prohlížeči, zkuste www.xmarks.com (bývalé FoxMarks).