“Space Karen” coby označení pro Elona Muska. #hilarious ~ Old school střípky ~ 24. – 28. prosince

Kešu pražené solené s lanýžem. Dezinfo část českého #linkedin jede proti Pavlovi. Přej si něco, padá $tsla. Na LinkedIN se objevil “Honza Inzio”. #sisithecat vánoční 🙂 Nejlepší kuchyně světa? Česko na dvacátém sedmém místě.

28. prosince

🥜 Kešu pražené solené s lanýžem … no, má to teda fakt dost zvláštní chuť.

😡 Realitou je, že ročně dojde k 12 000 znásilnění, ale u soudu jich končí jen 600. A po těch se ještě sveze stát.

🤦‍♂️ Dezinfo část českého #linkedin jede proti Pavlovi. No a Echo24 samozřejmě taky, protože co od nich jiného čekat, že?

💘 A taková to byla láska.

27. prosince

😿 Tohle vlastně vůbec nechcete číst. Nebo vlastně chcete. Silné.

🧠 “Někteří lidé říkají, že chtějí být na světové úrovni, ale jen málokdo chce na tom dlouhodobě a hluboce pracovat. Většina lidí chce pouze recepty, něco, co mohou použít příští pondělí, ale zapomínají, že tyto recepty jsou zbožím, které vás v nejlepším případě učiní nadprůměrnými, nikoliv světovými.” … A já bych k tomu jen škodolibě dodal, že přesně tyhle “recepty” jsou tím nejoblíbenějším na #linkedin. Shreyas Doshi na Twitteru

🎵 Už jste si zkusili http://Icebergify.com? Tedy pokud to zrovna nedává Internal Server Error.

📉 Přej si něco, padá $tsla. Pořád padá

😇 “Silvestrovskou party vyřešíte na pár kliků” … píše Košík. Já bych tedy řekl, že chtěli napsat “kliknutí”

🤦‍♂️ Jsem to taky nepochopil. Tolik lidí na Twitteru komentovalo co říkal a nadávali. Proč se na to dívat? Masochismus?

🤦‍♂️ Engagement always declines over time. And interest in something slows down if someone uses parts (especially published over time) to spread something. What you see is how things work. No shadowbanning needed

🤦‍♂️ Klid, těch variant kovidu za ty dva roky byly minimálně desítky, včetně některých větších a záplavy menších. Jako jo, CNN Prima News má čím strašit, další konec světa se sakra hodí pro ten jejich odporný model. Ale je to jen uměle vytvářený chaos a strach.

26. prosince

🤣 “Space Karen” coby označení pro Elona Muska. #hilarious

🤦‍♂️ Na LinkedIN se objevil “Honza Inzio” a trolí to tam o sto šest. Ta banda tamních tupců mu to žere, většina ho obdivuje, jak píše skvělé moudré věci. Menšina mu tam chodí nadávat a demonstrativně hlási unfollow aby příště ukázala, že to byly jenom plané plky.

25. prosince

👍 Proč byste si měli přihlásit nedělní e-mailing? Protože je v něm od prosince několik desítek odkazů na zajímavé a užitečné věci, které nevycházejí na webu 365tipů. Ten dnešní odešel v osm hodin ráno, nenechte si ujít příští. ➡ https://365tipu.substack.com

🤣 Hustě

24. prosince

🎄 Dobrý Aku šroubovák. Tulamorka medová. Metaxa. Dvakrát voňavé kafe s příchutí. Jedno prostě voňavé. Ponožky s protiskluzovymi ťuflíky. Mandle s kořením a mandle s chilli. #jezisek 🙂 polovici kupu voňavých věci z #Botanicus a neco děsně cool na vlasy co je musí žehlit samo 🙂

🎄 A už je to tu 🙂 kdyby nebylo,komunistů tak by … Už před pár,lety jsem se naučil na ty duchodcovske pí*dy vůbec nereagovat.

🎵 V nějaké bedně je nějaká pohádka. Hudba, melodie i slova jsou jasný Svěrák. Všechno stejné, napříč všemi věcmi, kam kdy psal hudbu a písničky. Kde mám sakra ty sluchátka?

🎄 Jo, na jedinou věc se každého 24. prosince těším… že už nebude 24. prosince. Od rána chaos, nervozita a jen se to stupňuje a stupňuje. Fakt ne moje představa “svátku míru a klidu”.

🐱‍🏍 #sisithecat vánoční 🙂

🚧 Když nemůžeš tak přidej? When the going gets tough, the tough get going? No, já ti vám nevím.

🌊 Rokytka se z potůčku změnila v říčku

🍏 Jo, jen jsem chtěl ještě dodat, že do bramborového salátu rozhodně patří jablko. Dávala ho tam babička a moc dobře věděla proč.

🏚 Jo majetek, ten dokáže zkazit lecjaký charakter ….

🥡 Nejlepší kuchyně světa? Česko na dvacátém sedmém místě. U Česka najdete nejlepší restaurace v podobě Café Imperial, U Kroka, Naše Maso, V Zátiší, Café Louvre či EMA Espresso Bar. Což asi vcelku osvětluje, jak vážně ten žebříček brát.