Negramotný tatar Andrej Babiš ~ Old school střípky ~ 11. – 17. prosince

Z mínus deseti na plus deset. Jo a toho negramotného tatara u mě jen na Facebooku vidělo 1. 2 milionu lidí. Social Selling Index na Linkedin je nesmírná taškařice. Dorazily nové zálohy od PRE. Šmarja vona to ta #ai neví!

17. prosince

📈 Negramotného tatara vidělo tolik lidí? To mě děsí.

🌡 Z mínus deseti na plus deset. Hustě. Takže pokud tohle vyjde, tak tradičně žádné Vánoce na sněhu.

📼 Kouknul jsem zhruba na půlku #blackadam a … sakra, to je dobrý

🗳 Aby to bylo fér, tak ještě Danuši. Tedy nefér je, že tohle je celé video. A jako jo, není blbá jako Babiš, nebojí se říct “nevím” a zasmát se. Ale já si nemůžu pomoct, proč je tak afektovaná? 🙂

🗳 Vida, jde to jinak. Neplácat nesmysle, chovat se normálně, nebýt debil. A není nutné vědět všechno, to je vám z toho snad zřejmě. Ale když nevím, tak neplácám nesmysle. Jo tu žábu, to bych taky nevěděl.

🤦‍♂️ Kde se tyhle blbečci berou?

16. prosince

🗳 Lopatková teorie? Tak to jo, tak už to “řídit stát jako firmu” asi chápu.

😇 Hm… A sakra…

🗳 Negramotný tatar

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná

🤦‍♂️ No fajn, sdílel jsem zprávy o klukovi co provozoval účet zveřejňující otevřená data o elonovic aeroplánu. Píšu a kritizuju Muska. Mám na účtech kupy odkazů na Mastodon. Takže bude-li to Muskovo tažení pokračovat, tak se možná už na Twitteru nikdy neuvidíme 🙂

15. prosince

🤦‍♂️ Tento snímek obrazovky sdílí různé účty. Tweety se těší velké pozornosti, přestože se Bill Gates summitu G20 na Bali nezúčastnil. Ověřte si fakta:

🤦‍♂️ Tak co, stále borci v ÚVDT a chytrý pán ze STAN co jim naletěl tancují vítězné tance? Nebo už jim došlo, jak velký malér nezodpovědným a amaterským přístupem způsobili? A SPIR co se k nim přidal, chytí se za nos a posype si hlavu popelem?

🤣 CNN Prima News včera nasadila numerology na prezidentské kandidáty. Připomeňme co znamená sedmička: Negativními aspekty čísla sedm mohou být skony k zoufalství, skleslosti, melancholii, náladovosti, samotářství, únik z reality do světa snů, nečinnost či nevyužívání svého nadání.

14. prosince

🤦‍♂️ Jak tohle může být právník? Oh wait, ona i tu právničinu válí stejně tak dobře jako základní znalosti jednacího řadu Senatu

🤦‍♂️ Od 1. ledna 2023 bude novým generálním ředitelem TV Nova Daniel Grunt … marně přemýšlím, co tím chtějí říct.

🤷‍♂️ Social Selling Index na Linkedin je nesmírná taškařice. Samozřejmě ho na Linkedin lidé milují, protože si potřebují nějak poměřovat … (nebude říkat co). A samozřejmě ta čísla neznamenají vůbec nic a nelze z nich vůbec nic vyvodit.

🙀 Žena s obřími rty políbí toho, kdo nejvíc zaplatí … já tedy mám pocit, že by spíš měla platit ona.

13. prosince

❓ Smrdí nám lednice 🙂 Asi rybinou. Už jsme ji obrátili dvakrát vzhůru nohama. Vyndali všechno. Já očuchal všechno. Monika to tam omyla octovou vodou. A pořád to při otevření smrdí. Nic tam kur*a není. Nic konkrétního tam nesmrdí. Nic zkaženého. Tohle je problém, zapomeňte na jiné

🤷‍♂️ Dorazily nové zálohy od PRE. Je to od nich hezké, 3 080 Kč. Předtím 2460 Kč. Na počátku než začal tenhle blázinec 1950 Kč. V digitální době odečítají tuším JEDNOU za rok. Jako fakt.

🎧 Sluchátka mají dobrý vedlejší efekt. Není zima na uši 🙂 a nic není slyšet. 🙂 #mhd

🌡 Brrr. venkovní teploměr poprvé v záporných číslech. -5.4 stupně. A ten sníh taky nikam nezmizel 🙂

‼ Google potvrdil, že v Česku odstraní náhledy zpravodajského obsahu vy Vyhledávání, Zprávách a službě Discover. Jak textové, tak obrazové. Zpackaná novela autorského zákona. Otázka teď je, zda média, kterým takto vzniknou zásadní škody, budou náhradu požadovat po neschopné Unii vydavatele (bývalé UVDT).

12. prosince

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

🎄 První vánoční a novoroční přáníčko! #sisithecat zkoumá, a největší radost má z krabičky. Díky pro #chillicom

11. prosince

☺Šmarja vona to ta #ai neví!