Ondrej Vlček si zrušil účet na Twitteru. Jsme v ha**lu přátele. #BoycottTwitter

Elon Musk, miláček médií po, ehm, jak dlouho? Dekádu? Nebo snad ještě déle? Kdokoliv o něm psal špatně, že je to lunatik, asociál, magor, trol, tak se stal terčem fan-boyz Muska/Tesly a tak. Včetně armády botů, které Musk na Twitter masivně používal pro posilování, včetně manipulace s kryptem, ale samozřejmě i s veřejností.

Btw, o kousek vedle je Facebook, který na tom není o moc lépe. A historii má vydlážděnou věcmi, po kterých by tam už neměl být ani jeden uživatele.

No a ještě o kousek vedle je TikTok. Po rocích tvrzení že data uživatelů jsou v bezpečí a nejdou do Číny se samozřejmě ukázalo, že jdou.

Já nevím, ale nejsme trochu v hajzlu?

Jo a Linkedin? Luxování e-mailových schránek, ukládání věci, které ukládat neměli, spamování, stále trvající manipulace s čísly (počty účtů se tváří jako počty “aktivních” uživatelů), přepálené ceny reklam, nezájem o dezinformace, fake news, podvody. Mám ještě pokračovat?

Neříkal jsem, že jsme trochu v hajzlu?

A ona tedy bohužel ani historie NortonLifeLock není něco, co by si člověk mohl jen tak dát na vizitku.

Takže kde že to jsme?

https://www.linkedin.com/posts/ondrejvlcek_boycotttwitter-activity-6994643904021024768-E-dY?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

PS: Já Ondřeje chápu, tohle není proti němu