Miluji barvy podzimu. Neztratilo se to! ~ Old school střípky ~ 28. – 31. října

Jo TMobile CZ mi poslal změnu tarifu. Andrej co slovo to lež Babiš. Elon Musk sdílí děsivou konspirační teorii. Tak Elon ten Twitter nakonec koupil. A #sisithecat v profilovce, kdo jiný.

31. října

🍂 Fascinující, já už myslel že se mi to ztratilo. A ono to je na nějakém mém prastarém pokusu na Medium(dot)com … jedna jediná věc

🤦‍♂️ Jo TMobile CZ mi poslal změnu tarifu. Z 1350 Kč na 1410 Kč a abych neplakal, tak mi nadělili “T-Mobile TV mini zdarma”. Což je úplně na nic. Já to zdražení chápu. Ale přidávám k tomu zbytečné věci a tváří se jako že je to plus z toho dělá frašku.

🆘 Na Twitter zavládlo “odcházení” a jedním z cílů je Mastodon. Trochu zvláštní sociální síť. Takže jsem o víkendu strávil pár hodin psaním návodu, zkoumáním, zkoušením a testováním. Třeba jste odcházející a bude se vám to hodit.

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná

🤪 Dost těžko to flastenci a Ruska kolona nesou že někdo zaplnil Václavák 🙂

30. října

🔊 Elon zoufale hledá příjmy pro Twitter a prý zpoplatni ověřené účty. Klidně, neni důvod něco takového platit. Nic to nepřináší, nic to neznamená.

🤮 Andrej co slovo to lež Babiš.

🤣 Na Primě povídá Matyáš Zrno že útočí “sebevražedné drony” 🙂 To jsem netušil, že mají lidskou posádku 🙂

😡 Elon Musk sdílí děsivou konspirační teorii o útoku na Paula Pelosiho v reakci na Hillary Clintonovou. Uvážíte-li, že se Musk stal neomezeným šéfem a vlastníkem Twitteru, tak tohle jako ukázka jeho kvalit a dospělosti perfektně stačí.

💁‍♂️ Jo, dopsáno a pustím na @365tipu hned v pondělí: Přestěhovat se z Twitteru na Mastodon? Jak na Mastodon a nějaké poznámky

👇 Skvělé čtení. A poslouchání.

👉 Paralela s reálným světem samozřejmě není čistě náhodná. “Tyto platformy jsou v rukou arogantních, izolovaných miliardářů, kteří slíbili, že je přemění v něco, co pro vás bude nepoznatelné, a to je ten nejlepší scénář,” říká @doctorow . Má pravdu.

29. října

🍄 Jo, to sedí. Jen tedy začít cokoliv nového je dost marné. Odsouzené buď k zániku nebo rokům snahy. Stačí se podívat na ty zoufalé pokusy, včetně marného BeReal. Jo a ne, sorry, Linkedin je ještě větší parodie. Pod Microsoftem bez jakékoliv šance se kamkoliv rychle rozvíjet.

🕗 O víkendu se mění čas, ze soboty na neděli si o hodinu přispíme … pořád stejné blbosti. Ne, nepřispíme si. Ta zhůvěřilost měnění času už dávno mělo být zrušeno 🔀

😼 Na LinkedIn se bojuje o budoucnost LinkedIn 🙂

🍰 Polovice a narozeninový #dort. Její #narozeniny. Odpoledne to veze na rodinnou #oslava kam naštěstí #introvert jako já nemusí 😉

28. října

🤪 Ruská kolona dezinfo lidi na LinkedIn má čerstvý problém 🙂 jen nevím proč tedy neemigruji do Ruska

🤦‍♂️ Reels na Instagramu zaplavují sekvence z filmů doplněné o titulky. Anglické samozřejmě. Zcela nahodne účty co zcela jistě nemaji práva. Někdo vyzrál na algoritmus.

😼 Kdo by to byl řekl, že změna pohlaví ve World of Warcraft je tak snadná. Stačí navštívit holičství a kadeřnictví. A navíc jsem tam objevil že můžu mít kočku v ohnivé podobě. A ta je teda dost boží.

😡 Bloomberg. Cokoliv z nich vyleze musíte prověřovat, ověřovat a nevěřit. Ne, z Twitteru žádní zaměstnanci vyhozeni nebyli a už vůbec neodcházejí s boxy v rukou. To jen některá média naletěla na dvojici vydávající se za vyhozené zaměstnance. To nevymyslíš.

🤦‍♂️ Tvl von je svátek, státní, a vony pořád chodí tiskový zprávy 🙂

😡 Twitter opět novým uživatelům poslal výběr …. Zásadně českou dezinfo scénu. Je mi jich líto, mají strašně smutný život

🤦‍♂️ Jako jo, chápu, CNN Prima News prostě nedokáže nic jiného než vyhrábávat vykopávky a zviditelňovat lidi co jsou mimo. Ale proč to ještě posiluje iDnes?

🐤 Tak Elon ten Twitter nakonec koupil. Vyházel vedení, přinesl si umyvadlo a chystá velké změny. A já bych jen dodal, že Twitter nepouštím a té dramatické vlně “leaving Twitter” se nepřidávám 🙂