Midjourney #AI dokáže “namalovat” divukrásné věci ~ Old school střípky ~ 25. – 30. srpna

Taylor Swiftová, brrrrr. Linkedin pořád plní konspirace. V Google reklamě podvody s kryptoměnami. Vytížen strategickou komunikací. Schillerová je nula a Peterková píča.

30. srpna

🖼 #midjourney vs #craiyon cyberpunk prague raining and prague castle has been devastated

🖼 #midjourney vs #craiyon cars driving at charles bridge in steampunk future

🖼 #midjourney vs #craiyon smiling lady

🖼 #midjourney vs #craiyon Autumn Momiji, Nikon D810, ƒ/2.5, focal length: 85.0 mm, exposure time: 1/800, ISO: 200

🧝‍♂️ Já bych tedy po vládě chtěl, aby byly dány záruky, že se do Vlády už nikdy nedostane něco takového.

29. srpna

🌡 Byl jsem si spočítat co mi “vláda dá” na elektřinu a plyn. A vyšlo to tak nějak, že zaplatí zhruba dva měsíce zvýšené ceny u plynu a taktéž dva měsíce zvýšené ceny u elektřiny. Jako jo, díky, ale co těch dalších 10 měsíců?

🧝‍♂️ Na Cenách MTV uspěla Taylor Swiftová … to přechylování je pekelné

🤦‍♂️ V Google opět ve velkém jedou podvodníci s “kryptoměnami”. Nahlásit už to není možné, tuto možnost u reklam už dříve Google zrušil.

28. srpna

🤦‍♂️ Ruská kolona na Twitteru objevila “Twitter audit” co nikdy nedokázal spočítat nic směrodatného a teď jásá nad ŠEST let starým “výsledkem” pro ODS.

Pro vyjasnění viz 👇👇👇👇

🤦‍♂️ Konspirační maníci na LinkedIn už taky naskočili na to že Djokovič nemůže hrát protože na kurtech visí reklama Moderny. Lidská blbost JE prostě nekonečná.

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná. Ale zase si můžete připomenout film Roswell odkud tohle je.

🤦‍♂️ Od doby co Pocket přešel na přihlášení přes Firefox tak chce běžně 2x týdně znovu přihlásit a ještě navíc s dvoufaktorem. Skvělý způsob jak uživatele přinutit vypnout dvoufaktor. Nebo si pro Pocket založit jiný účet. Idiotské rozhodnutí

💳 Plyn, elektřina, operátoři, benzín, včera přišel domácí a přinesl 20% navýšení nájmu (nutno dodat, že první za pomalu dvě desítky let co tu bydlíme). Musím se vydat udělat revizi zbytečných věcí (najdou se, nepochybujte) a vymyslet kde i já zdražím.

🖼 #midjourney a #future

27. srpna

🚧 No, tak si k tomu přidejme (k energiím, teplu a vodě) ještě použití vlastního hardware a software, příspěvek na stravné, tak aby se to vyrovnalo mnohdy výhodnějšímu stravování v práci, použití nábytku (a obecně vybavení bytu), protože i tam dochází k opotřebení (když jsou v práci tak ne). Jo a taky samozřejmě připojení k Internetu, bez kterého to celé vůbec nefunguje a telekomunikace, protože nepochybně musí telefonovat a třeba nemají od zaměstnavatele telefon a tarif.

PS: A ano, pro zaměstnavatele bude možná lepší nějaké to pracování na dálku prostě nepovolit.

🤦‍♂️ Michale, #sorryjako, ale tohle se nedá číst natož chápat. Jestli se vykreslit jako totální neumětel, nýmand a nicnedělák byl cíl, tak to ale vyšlo perfektně.

🔉 Kdyby Siri byla co k čemu tak jí řeknu at mi řekne až dítě (jede busem z Tyna) bude dvacet minut před Prahou abych mohl vyjet ho nabrat na Roztyly. Vlastně dost triviální věc pro kterou má Siri vše potřebné.

‼ Hack Twilio vedl i ke kompromitaci #Authy (vlastněné Twilio od roku 2015). Týká se 93 účtů u kterých si útočníci přidali vlastní zařízení.

26. srpna

🤦‍♂️ Alza má Cenové bomby a Cenové trháky. Těžko říct jaký je v tom rozdíl a proč vlastně mají dvě věcí pro totéž. #Marketing.

🗑 Schillerová je nula. Vždy to byla nula. Už vrátila ty dva miliony korun za Instagram?

🦠 Tak to vypadá, že Kovid je už tak nějak “over”. Už se soudí

🤦‍♂️ Počet zahraničních turistů cestujících do ČR se oproti minulému roku zvýšil 2,5krát, vracejí se Američané i turisté z Asie …. hm, paměť je potvora, ale nebylo to ono loni jeden lockdown za druhým všude? Divné #PR

1 Úřad vlády odeslal tiskovou zprávu o @PiratIvanBartos a aktivitách okolo digitalizace jako PDF. Asi by Ivan měl začít s digitalizací hlavně přímo u zdroje a u těch nejzákladnějších věcí.

😎 Já ten generátor viralpostgenerator.com miluju

25. srpna

🎵 #like

🤦‍♂️¨Ostatně soudím že kandidát na primátora slibující odstranit chaos v dopravě je stejně velký lhář jako Andrej Babis

🤦‍♂️ Ano. Lidská blbost JE nekonečná

Falešní exekutoři vytahují z lidí peníze i osobní údaje, Do falešného webu můžete napsat cokoliv a vždycky to vytvoří “dluh”. Kdo by to byl řekl, že Prezident republiky něco dluží?

‼ Promiňte mi ostré slovo, ale Peterková je píča