EU chce zadní vrátka do šifrování ~ Old school střípky ~ 9. – 11. května

Vole kunda, i love you. Skvělé Vychování vlky. Michl čistý jako lilie. iPod Touch skončil. Odebrali mi dva roky starý Příběh. Student v kampani Andreje není student, jak jinak. Důchodce není důchodce, ale je důvěrník STB. Kokot na neděli.

❓ “Všechny ostatní české podcasty, které jsou dostupné v platformách iTunes, Spotify, Google, Youradio Talk.” … to si v Podcastu roku nevšimli, že to není iTunes? A ostatní platformy jsou nepřípustné?

‼ Jakékoliv šifrování mající zadní vrátka přestává být šifrováním a přestává být bezpečné. Nechrání soukromí. Jako vždy je za novou snahou zlikvidovat šifrování patřičně společenský důležitě vypadající důvod.

❓❓ OK

🎦 Se mi, mimochodem, konečně podařilo dokoukat druhou řadu Vychováni vlky a musím říct, že to solidně všechno převrátili vzhůru nohama (doslova) a pořád je to skvělé, přemýšlivé a nápadité.

🤦‍♂️ Tak #seospam se už chytili u Ukrajiny. Ubohá banda příživníků

▶ Čistý jako lilie ten Michl. Nebo tedy vlastně ono to tak nějak zapadá do toho, čí je to kůň.

⚰ Končí legenda. Apple oznámilo konec výroby iPod Touch, takže pokud ještě chcete, tak už jenom ze zbytků v obchodech. Třeba na Alze mají skladem

🤦‍♂️ Odebrali mi dva roky starý příběh. To jsou ty co mají 24 hodinovou životnost. A bylo to navíc jen přesdílení jiného (skvělého btw) účtu. Nechce Zuckerberg fakt jít konečně někam kde přestane škodit?

A má to samozřejmě pokračování. Algoritmus si myslí že chci spáchat sebevraždu. Nechci. Ale pokud bych chtěl, tak to jak to řeší by to uspíšilo.

‼ WOW! Běhá mi při tom mráz po zádech

😭 Holubi letka …..

👉 Měli ji zpětně zhoršovat známky a nakonec ji vyhodit. Jenže, jak už to tak u ruské propagandy chodí, všechno je jinak. Skvělá práce Českého rozhlasu.

🤦‍♂️ Můžeme tomu říkat lecjak. Andrejovic prostituti. Babišova sekta. Tupé ovce. Tady máte dalšího z kampaně co je na blití. Student to samozřejmě není

🤦‍♂️ V Hrdlořezích už roky kvákají žáby o 106. Začínají nějak tak s příchodem jara (poprvé teď někdy v minulém týdnu) a jedou. I večer, než jdou spát. Ne, petici nepodáváme. A televizi, televizi slyšíme. Co bydlí v Jirkově za exoty těžko říct.

🔥 Za lež o Šarapatkovi se musí omluvit přímo Miloš Zeman, rozhodl soud … opakovaně soudně usvědčený lhář. Jestlipak se Šarapatka té omluvy dočká?

🧨 Jedna z těch dvou “stejných” je pravá, jedna je fake. Uhodnete která? A abyste to neměli snadné, tak ještě jednu fotku Marka u které prostě musíte přemýšlet, jestli to není android. Nebo mimozemšťan 🙂 A jinak samozřejmě, tohle jsou všechno #PR fotky Facebooku.

Legenda 👇👇

🎦 Wow

🤦‍♂️ Ano, tohle jste už určitě dneska viděli. Musím si to ale schovat do deníčku. Protože je to stále stejně k pláči jako už dlouho. Ale nejhorší na tom stejně je, že je to ruský šváb. Nejlepší komentář co jsem m tomu ale zatím viděl je ten … jak poznají, jestli jim ho někdo neodbouchl na dálku?

🤦‍♂️ “Uživatelé si především stěžovali na pořad Kokoti na neděli” … já bych skoro řekl, že pro Terezu Dočkalova je tohle pocta. Zajímalo by mně sociodemografické složení stěžujících.

🤦‍♂️ Tak už víme kdo je “odvážný důchodce Václav”. Prominent předchozího režimu. Člen ANO. Milionář a taky důvěrník StB. Nad touhle kampaní se mi chce blejt