Podivný nákup Andreje Babiše a čas hejtovat Velikonoce ~ Old school střípky ~ 7. – 8. dubna

App Tracking Transparency nepřináší co má. U Apolináře na Facebooku hloupost kvete. Milionové úplatky ministrovi nestačily, ještě chtěl dárky. Mezi TiKTokery inteligenci a rozum nehledejte. S Elonem Muskem bude ještě veselo

▶ Když se objevil App Tracking Transparency od Apple a nálepky v App Sotre jsme upozorňoval, že je to nefunkční, nevymahatelná a nekontrolovatelná věc. Jako PR stunt to zabralo, ale to je všechno.

▶ A tak Babiš či jeho strana ANO – pokud by platili plnou cenu – utratil 2,8 milionu korun za vesty, které v boji možná nepomohou Ale pro marketing na socnetech to chvíli bylo dobré. Nakonec, co čekat od něčeho jako je Andrej?

▶ Sice to naštěstí není “poporodní” ale “předporodní” pokoj. Ale stejně to působí nesmírně odpudivě. Těžko říct proč. Je to tím co je v českém zdravotnictví zakořeněné ještě z doby socialismu?

https://www.facebook.com/apolinaroficialni/posts/5382545831770083

Nemocniční komunikátoři (PR) z Apolináře na množství negativní ohlasů zareagovali přímo učebnicové. Bohužel tedy v učebnici do sekce špatných příkladů. Takto nikdy prosím pěkně.

▶ Rozumějte tomu správně. Mají vysoké příjmy. Ale zároveň jsou to takoví ubožáci, že za státní zakázky žádají úplatky. A to nejen miliony finančně, ale ještě drobnosti jako iPad či telefon.

▶ Lidská blbost JE nekonečná. Další příspěvek do nekonečného seriálu. TikToker co si naběhl na vidle. Nejhorší na tom je, že tihle lidé ovlivňují desítky až stovky tisíc dalších.

▶ Chtěl jsem se zeptat k #velikonoce. Kdy se to začne hejtovat jako barbarský zvyk a brojit proti pomlázce? Netušíte? Už je čas?

▶ Jako by nestačil Zuckerberg a to co páchá. Teď do toho ještě další sociopat

▶ Tohle se líbí #XIXOIO