Návod na Generaci X a konspirace na Linkedin jedou ~ Old school střípky ~ 4. – 6. dubna

Picard! Třetí série! Byl jsem 2x v rádiu. Výmysly Vratislava Mynáře. Nigerijský scam je teď ukrajinský. Elon Musk. Bucha je od Kyiva asi tak daleko jako Klánovice od Prahy.

▶ Ach. Třetí série! ♥♥♥

▶ To je skvělé čtení 🙂 Jo. Je mi 54.

▶ V pondělí jsem byl v rádiu, tedy v Českém Rozhlase. Téma Twitter. Ve středu totéž téma, Rádio Z.

▶ A staří známí dezinformátoři a konspirátoři na Linkedin jedou novou konspiraci. Co na tom, že v komentářích jim to lidé vysvětlují, oni stále jedou tu svou.

▶ Tradiční blbosti na Novinkách. Musk nezvažuje nic. Ani nemůže. O ničem nerozhoduje. Tlačítko na Editaci chtějí uživatelé už nějakou tu dekádu. Ale stále platí, že kdykoliv si Musk utweetne, tak se média předhání o to kdo to co nejvíc zveřejní.

▶ Nebudu sdílet “vyjádření” Vratislava Mynáře. Ale nasdílím vám, co k tomu napsal Respekt. Protože tam je všechno podstatné.

▶ Šmejdi spammerský scamerský už přepsali e-maily a teď se vydávají za ukrajinské uprchlice co mají v bance jmění po zesnulém manželovi. Ach jo.

▶ Když chcete na novém iPadu Air vědět stav baterky, tak ho musíte otočit, aby to nebylo překryté výzvou k použití TouchID 🙂 Jo, baterka je vpravo nahoře. TouchID knoflík je vpravo nahoře.

▶ S tímhle bude ještě možná velké mrzení 🙂

20 kilometrů od Prahy jsou zhruba Klánovice. Tak si představte, že se tam projde ruská armáda, zničí co může, bude mučit a zavraždí lidi, které možná znáte. Ještě pořád to nechápete, jak blízko to je?