Rušení písmene Z a ukrajinský husomet. Špička. ~ Old school střípky ~ 25. – 27. března

Volný na Twitteru v nemilosti, šířit nenávist je byznys, reddit je plný pokladů, botoxem to děvčata nikdy nezachráníte. Andrej Babiš Jr. pokračuje na Twitter v krasojízdě. Plus Michal David pozpátku. Taky špička.

Páté #nakole kamsi nad Drahanskou rokli. Cíl byl jednoduchý. Fajn se projet

▶ Volný zjevně upadl v nemilost na Twitteru a v pravidelné dávce českých trolů a dezinformátorů co Twitter posílá několikrát denně do e-mailů už není. Řadu měsíců přitom byl spolehlivě na prvním místě.

▶ Neděle ráno. Pustil jsem Skype. Což se děje jenom pokud volají z nějaké televize nebo rádia. K ničemu jinému to už používané není. Čekám na ČT 24 a téma bude předávání dat EU lidí do USA. Jo, ta taškařice, kde Facebook hrozil že odejde z EU. A dalo by se říci, že se EU lekla

Zurich Insurance Group promptně odstranila “Z” ze svého loga. Neudělali to ale pořádně, ve slově Zurich jim stále jedno přebývá. Trapné.

▶ Tak sílí nebo zpomaluje? Novinky a titulky. Dokáží ho zpravidla popřít hned v prvním odstavci. Tady tedy až o trochu později. Realita navíc v grafu pod ukázkou z článku.

▶ Šířit nenávist proti Ukrajině a Ukrajincům je byznys. Řada příspěvků navíc vznikla už před lety v tehdejší uprchlické vlně. Jen se vyměňují národnosti.

https://www.reddit.com/r/IdiotsInCars je fascinující věc. Reddit je nedoceněný klenot 🙂

▶ Tak to je pravda. Ukrajinský husomet. Jem to tedy nejsou ty šorošovic laboratoře Jo a na mě nekoukejte, to mi dal do komentářů Jan Toman a je to absolutně boží

počtvrté #nakole. Dva dny přestávka po prvních třech dnech letošního ježdění. A jarních sto samozřejmě pokořeno, ale to je snadné. V Letňanech za Knaufem je kus cyklostezky, co tam musela vzniknout nedávno. Nepamatuji si, že by tam byla.

▶ Tvl. to nevymyslíš ani pro podřadný film. Ukrajina vyvinula (obrněné) ptáky co poznají ruská letadla a útočí na ně. Tak proto tam mají ty neexistující biologické laboratoře za kterými, samozřejmě, je Šoroš. Mimochodem, berte samozřejmě v úvahu, že to může být stejně tak reálné jako velmi dobře vytvořený fake.

▶ To … je … strašný … a ano … je pyšná na to že se zbotoxovala

▶ Přesně: “věčně nám platit za věci pochybné hodnoty, které jsme mohli do hry klidně dát zadarmo” je prostě takový inovativní model.

▶ Na počátku února jsem změnil fungování FeedIT.cz na placenou službu. Teď už můžu trochu rekapitulovat – 58 tisíc tiskových zpráv od začátku existence, od únorové změny 376 těch co poslali TZ (253 subjektů, 114 agentur, ostatní přímo firmy, organizace či jednotlivci)

▶ Umřu

▶ A jinak je Andrej Babiš Jr. zcela normální a duševně zdráv a vyrovnaný. Hlavně si vzpomeňte, které médium a který “šéfredaktor” ho v Česku masivně tlačilo, financovalo a prosazovalo.