Nový startup vám “najde kolo” aneb NEJNAŠLAPANĚJŠÍ ZPŮSOB, JAK NEPOŘÍDIT KOLO NEBO ELEKTROKOLO.

Máme kolem sebe svět plný skvělých produktů a technologií, které nám zpříjemňují život. Zákazníci ale často oddalují jejich nákup, protože mají obavu, že si nebudou umět správně vybrat. Na druhé straně však stojí opravdoví odborníci, kteří umí pomoci nejen s nákupem, ale i se servisem.

Citát z OutFindo.cz

outfindo.cz je ve výsledku jen zvýšení cen PPC či komplikace v organickém (SEO) hledání. Jako u všech podobných zbytečných prostředníků. Budiž.

Problém je, že nejsou na stejném místě. Vytvořili jsme proto svět, kde se zákazníkovi v online prostředí dostane péče a osobního přístupu odborníků z kamenných prodejen.

Citát z OutFindo.cz

Ale prosím nenechte si od toho jejich “AI” doporučit kola. Neumí to. Nejen že je to totální pakárna (ten výběr z obrázků kde vůbec netušíte co tím chtěli říct) ale výsledek je tristní. Na těch dvou kolech co to vybralo fakt NECHCETE jezdit po lese a v terénu.

Výběr kde chcete jezdit vám navíc nedovolí vybrat víc jak tři. Ale tu podstatnou lesní pěšinku to tam nechalo.

Zcestný je i výběr značky auta (je mi to ukradené a ta auta nepoznám) nebo zubní pasty (to je mi už úplně ukradené, nemám žádnou značku a ani nevím co vlastně máme doma v kelímku).

A zásadně chybějící informace o VÁZE jezdce znamená, že vám to doporučí i kola, která si nemůžete koupit. Kolo nejde kupovat bez pohledu na nosnost. A co navíc, když se pozorně podíváte na doporučení, ta první kolo převyšuje nastavený cenový limit.

Výsledek doporučení. Na tomhle opravdu po lese jezdit nechcete. Do města a na cyklostezky či silnice budiž, ale do terénu ne.

Jako spalovna peněz ten “startup” ale asi bude fungovat dobře.

PS: Ani zbla netuším co myslí tou sérií obrázků kde vlevo dole je to dítě s křídly