AirPods za 569 Kč? AirdPods v černé barvě? Proč ne, klidně to kupte. Jen to nejsou AirPods.

Na Facebooku aktuálně jede ve velkém reklama kupterychle.cz ukazující něco co nejen že velmi vypadá jako Apple AirPods, ale v té reklamě o tom také tvrdí, že to jsou AirPods – háček je, že vynechávají “Apple” a přidávají “i12” – na webu to můžete najít jako “bezdrátová sluchátka”  ale pro Facebook mají jiný landing, takže i na webu můžete najít AirPods i12

Na webu tihle podvodníci mají i takový ten klasický trik s odpočítáváním “Na skladě 19 … 12 .. 20 kusů”. Nechybí ani černé Airpody, které ovšem Apple nevyrábí. AirPods i12 _ Kupte Rychle.png

Tenhle podivný obchod uvádí jako sídlo “barletov cesta 42, 1215 Medvode Slovenika”, takže je dost jisté, že jakékoliv problémy s nimi nebudete mít jak řešit (tam se jmenuej Kupi Hitro ale těch názvu má v zásobě podstatně víc).

Pokud na tuhle reklamu kliknete, tak na vás okamžitě začnou cílit desítky stejně provedených kopií AirPodů pokaždé s jiným jménem a jiným prodejcem. jedny z nich dokonce v růžové barvě.

Na Facebooku se jejich reklamy hemží spokojenými kupujícími. Bodejť, když za desetinu ceny mají něco co v uchu vypadá jako Airpods.