Země placatá není, ani na jednom konci není zeď. Hlouposti v placené části ČTK

Vědecké experimenty provedené sdružením Dakila Pesquisas dokazují, že Země není kulatá naštěstí na webu ceskenoviny.cz moc dlouho nezůstaly. Otázkou zůstává, zda se tam vůbec kdy mělo něco takového objevit – pro klasického BFU tohle může vzbuzovat dojem, že jde o článek ČTK. Chybí tam totiž dostatečné vysvětlení toho, že “komerční prezentace” znamená, že tam někdo za peníze může uveřejnit totální hlouposti.

Co je to mašíbl? na @365tipu najdete kam zařadit lidi, kteří se zabývají konspiračními teoriemi kam patří právě i zábavná teorie o tom, že země je placatá či ještě zábavnější téma chemtrails.

Celé je to pochopitelně reklama na “celovečerním dokumentární film” ve kterém trvají na tom, že země je vlastně bazének a uprostřed se nacházejí kontinenty. Navíc je bazének rozdělený zdí a za ní se nachází další kontinent.

2018-03-30 07_51_39-Vědecké experimenty provedené sdružením Dakila Pesquisas dokazují, že Země není2018-03-30 07_51_54-Vědecké experimenty provedené sdružením Dakila Pesquisas dokazují, že Země není2018-03-30 07_52_09-Vědecké experimenty provedené sdružením Dakila Pesquisas dokazují, že Země není