České menhiry ve FourSquare

České menhiry

Baví vás FourSquare a potažmo geocaching? A chcete vidět české menhiry? Spojil jsem oboje dohromady a ve FourSquare založil české menhiry u kterých jsem si jist, že je najdete. Jist tím, že jsem je viděl, fotil a popsal. A české menhiry mají i Facebook Stránku

Přehled českých menhirů – www.pooh.cz/menhiry – na Pooh.cz se během příštích měsíců dočká aktualizací, příliš dlouho už jsem žádný z menhirů neviděl a moc se mi chce je opět vidět. Blížící se léto a pěkné počasí je pro to více než vhodné. A od doby posledního objíždění menhirů se navíc svět trochu změnil. Dorazily chytré telefony (Google Nexus One v  mém případě) s GPS a řadou dalších užitečných věcí. Takže bude objíždění menhirů, bude aktualizace souřadnic, bude možná i nějaké to video, abyste lépe viděli jak ten či onen menhir vypadá. A jak „zapadá“ do okolí.

A stoupající popularita LBS (Location Based Services) mě přivedla k tomu, že jsem české menhiry před dvěma roky založil ve www.FourSquare.com – Některé ze založených budou potřebovat upřesnit umístění – v pár případech jsem to odhadoval podle Google Maps a není tu uplně ideální.

A pokud jste „facebůkoví“, tak mohu nabídnout  i stránku České menhiry.

Odkazy na FourSquare venues a na stránky jednotlivých menhirů na POOH.CZ.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s