Noteslate se více a více blíží označení vaporware

Noteslate, “revoluční” zařízení na psaní poznámek za 99 dolarů, podle postupného vývoje získá konečně označení vaporware. Pro některé se měsíce slibů bez výsledků spíše rovnají slovu “podvod”. Ve hře ale stále zůstává, že to cele byl jenom (ne)povedený vtip.

Poslední informace od tvůrců Noteslate? Na webu ji nenajdete, uveřejnili ji na Facebooku. A hovoří o tom, že nedokáží udržet slíbenou cenu. Omluva a další sliby. Září …

We can´t hit the $99 end price for NoteSlate A4 device. Maybe in the future with networked Wi-Fi / subsidized 3G models. We are passing low-tech vision to hi-tech reality with Bridgestone AeroBee QR-LPD display for amazing handwriting experience. Sorry for our preliminary price statements. Stay tuned for update with clear details about progress, products, sizes, connectivity and availability. We`ll be back in August.

Jenže, tohle všechno můžete brát jenom s velkou rezervou. Na Facebooku najdete i takovéhle perly:

We found reverse concept for procedure of things, idea into reality, experiment, for products, network, society, ecology,business,politics..

Nebo další sliby, sliby a zase sliby (zveřejněno 22. června).

We believe you still will like and follow us after June 29th. We believe in you. Yours noteslate.

Nebo ještě o kousek zpět, 9. května.

Web update on the way, this week.We are solving official statement about noteslate, whole product range and technology for June introduction

Záznamy na Facebook Stránce NoteSlate jsou zábavné čtení. Sliby, omluvy, nové termíny, každý měsíc povídání o “řešení právních otázek”, omluvy, sliby, omluvy za nefunkční web, něco o tom, že zapomněli za web zaplatit, březnová informace o “konečném prototypu”, opět další sliby, omluvy, sliby a omluvy.

O něco menší zmatek najdete nakonec i na www.noteslate.com s poslední zprávou snažící se vyvrátit fakt, že na Noteslate už lze pohlížet jenom jako na “HOAX, SCAM OR FAKE”. A několik týdnů staré sliby “WE WILL SHOW YOU THIS WEEK OUR STEPS WE MADE ALREADY”.

Takže teď už jenom otázka. Je Noteslate vaporware, podvod nebo velmi podařený vtip? A na čem asi jede ten, kdo dokáže Facebook Stránku i web plnit tak podivnými texty.

DODATEK 21. 07. 2011 – Reakce na Twitteru na tento článek :

noteslate NoteSlate ::: @Medvidekpu @justitcz opet cerstve informace …) justit… a odpoved na posledni vetu? kafe, vino, cigara, adrenalin, outernet, ideas …

Ptáte se na www.noteslate.cz – tedy web s jednou fotografií kde v patičce webu (pokud patřičně odrolujete) najdete “SEO spam” na židle a nábytek. Netuším jestli mezi www.noteslate.com a www.noteslate.cz je souvislost (v podobě společného vlastníka) a rozplétat tuhle taškařici je složité. Zúčastnění nekomunikují, .com doména je registrovaná tak aby skryla vlastníka. Česká doména je nicméně registrována na jméno Martin Hašek, což je jméno spojené s konceptem Noteslate (viz NoteSlate: nejjednodušší tablet na světě je z Česka na Živě)

.

Židle od společnosti Lino.cz – hledáte masivní nábytek do bytu nebo na zahradu? Vyzkoušejte zahradní a masivní nábytek té nejvyšší kvality. Na našem webu naleznete židle, křesla, stoly a jiný nábytek. Vše je taktéž vystaveno na eshopu nábytek Brno.