Ereading.cz prodává Hanlin V3+ za necelé tři tisíce korun

Konečně nějaká dobrá zpráva, Jinke Hanlin V3+, 6″ + 200 Kč kredit za 2990Kč (včetně DPH), počeštěná, e-ink, podpora problematického Adobe DRM (bez kterého se někde prostě neobejdete), podpora dostatečného množství e-knižních i zvukových formátů, 512MB interní paměti (málo, rozhodně si k tomu pořiďte SD/SDHC kartu).

„Hanlin V3+ je plně kompatibilní s českým prostředím – to je zásadní,“ zdůrazňuje Lipert. „Umí Adobe DRM, umí české fonty, dvacet dva formátů včetně MP3, což je naprosto ojedinělé. Člověk, který si ji koupí, nebude nijak omezen na konkurenčních severech. S výjimkou těch, které se samy zapouzdřily do vlastního systému,“ říká s narážkou na konkurenční projekt Ebux.cz, který prodává e-knihy v rámci vlastní softwarové čtečky eBux Wooky, Martin Lipert z eReading.cz

Hanlin V3+ sice „není Kindle“, ale pro český trh je tohle velmi dobrá zpráva.

Dodatek: cena je včetně dph. Opraveno na cestě mezi malostranskou a dejvickou

3 komentáře: „Ereading.cz prodává Hanlin V3+ za necelé tři tisíce korun

    1. Třeba ten kdo není technicky zdatný a neumí anglicky.  Tohle je čtečka pro české zákazníky, kteří si chtějí kupovat české knihy.
      Rozdílů proti Kindle se najde i víc  – 2 letá záruka (u Kindle stojí dalších 30USD a navíc ji v ČR nelze koupit), Hanlin má české OSD menu – u Kindlu „dodělej si sám“, Hanlin v3+ podporuje cca 16 knižních formátů / Kindle 4 (další se musí konvertovat) a především podporuje Adobe DRM tedy zatím stále nejpodporovanější formát legálníhc eknih v ČR, Hanlin má podporu SD karet, Kindle má větší vnitřní paměť. Kindle má WiFi.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s