Více informací o všech školeních i dalších možnostech školení na míru najdete na www.bradbury.cz

Celodenní školení u DobryWeb.cz

Na vyhlášené termíny se můžete podívat přímo na www.dobryweb.cz a také se přihlásit.

 

Sociální média I – Důkladný základ jak na sociální média ve všech v Česku aktivních podobách.  Má možné pokračování v

Firemní Instagram pro začátečníky – Ideální pokud s Instagramem začínáte. Naučí opravdu všechno co budete potřebovat s řadou praktických příkladů a ukázek přímo v průběhu školení.

 

Školení bez vypsaných termínů (též Dobrý Web)

Na níže uvedená školení nejsou vyhlašovány pravidelné termíny a budou uspořádána pouze pokud se objeví dostatek zájemců. Je možné je mít i ve variantě “na míru”.

Školení na míru a na přímo

Máte-li zájem o kterékoliv z předchozích nebo následujících témat v přímo na míru připravené podobě, ozvěte se přímo na daniel@pooh.cz.  Školení či workshopyjsou běžně kombinována do celodenního formátu sestaveného na základě analýzy potřeb vaší společnosti. Součástí je i hodně vhodná zhruba hodinová schůzky ještě před samotným školením pro upřesnění zadání a poznání potřeb.

Na míru – Workshop:  Internetový marketing (základy, kompletní přehled) – v běžné podobě jde daleko více o středně rozsáhlý workshop na kterém se velmi konkrétně projdou všechny možnosti marketingu (stávající i potřebné budoucí) pro vaši firmu (i jednotlivce) – hlavně internetového, ale i s přesahem ke klasickému. Výsledkem je strategie “jak a co” v marketingu konkrétně využívat a dělat.

Samostatný formát jsou semináře pro školyrodiče.

Na míru – Školení: Bezpečnost dětí na sociálních sítích a Internetu – existuje ve variantě pro děti (jedno až dvě vyučovací hodiny, ideální čtvrtá/pátá třída ale je možné i vyšší) a pro rodiče (zhruba dvou hodinové) řešící jak děti, tak bezpečnost pro samotné rodiče.

Ukončená školení

Dobrý Web – Jak na firemní Facebook prakticky (Facebook I)
Dobrý Web – Správa Stránek na Facebooku (zejména) pro firmy (Facebook II) (nahrazeno, viz výše)

Dobrý Web – Instagram pro firemní i osobní marketing (nahrazeno, viz výše)

Na míru – Školení: Linkedin pro (nejenom) HR (nemá náhradu)