Pravidelný občasník originálního humoru

Články autora Pupik

Annie. Annie von Zličín

ByloNebylo, dávno tomu. Nástup na scénu je nutno pečlivě připravit a mně se to, řekla bych, celkem povedlo. Jen pana Králíka je mi trochu líto, chlupatých věcí na hraní není nikdy dost. Tak snad příště...

... aby vám to neuniklo...

Vím, že se dlouho neozývám a je mi to líto. Ale je to tak, těch aktivit je příliš mnoho. A tak si alespoň občas přečtu noviny.

 

To co se v poslední době děje na politické sténě tohoto státu je spíše veselé než smutné, a to myslím včetně kalouskovic politické smrti. Už ten okamžik mne málem vyprovokoval zase něco napsat. Ale nevyprovokoval.

 

Až teď. Rád bych, aby vám tento článek určitě neuniknul. Já sice ne vždy s autorem souhlasím, ale v tomto případě stoprocentně...

Krásnouška: konec a odchod

Krásnouška děkuje Pupikovi za dočasně poskytnutý azyl a všem ostatním za přízeň a podporu a se změnou obsahu článků na operativnější a tím pádem nudnější odchází na bloguje.cz

Češi že jsou vynalézavý národ? Pcha, kam se hrabou na Afgánce!

Výsledky průzkumu vycházejí pro nás velmi pozitivně: Češi mezi všemi evropskými národy jsou nejlepší na ojebání jakéhokoliv systému. Navrhujete-li nějaký systém, najměte proto Čechy na testování a na nacházení nestandardních cest. Existuje však národ, ve kterém žije zcela jiný a nepochopitelný druh člověka: homo afghanicus lstivý

Na šicím stroji v kleče? Jak jinak v zemi bez židlí.

Místní střihy kalhot k paňdžábí a nepřeberné množství krásných, blyštivých, barvami zářících látek mě donutily ke koupi šicího stroje. Na kličku? Nebo na 110? Nebo na knoflík? S návodem v korejštině nebo čínštině? Nepřeberné možnosti!

Co s Abdulem?

„Abdula Rahmána za výměnu islámu za křesťanství postavili před dvěma týdny před soud. Podle islámského práva šaría mu hrozil trest smrti.“ (viz novinky.cz) Abdula prohlásili za mentálně nedostatečného a na nátlak zejména OSN propustili. Nikdo z místních (afgánců) nevěřil, že se mu podaří opustit zemi a uchýlit se do azylu, o který požádal. Nevěřili, protože věděli, že ho musí zabít. Oni, lid.

Není ministerstvo jako ministerstvo - Ministerstvo vzdělávání v Kábulu

V Kábulu krásně, slunečno, jasno, všude cítit jaro, kluci na kopci u vybombardované hrobky nějakého krále pouští draky a křičí svojí naučenou, kterou uslyšim ještě tisíckrát: Where from, Mister? Těžko věřit, že před 24 hodinama mě zábly tlapky, když jsem se brodila břečkou sněhu u Botiče.

Afgánistán - a proč ne?

Všichni pupici si ze mě dělají v zemljance srandu, že jsem jediná, která ještě neletěla letadlem a ani nikde pořádně nebyla. Co je to za pupiživot, když člověk pořád sedí v zemljance? Tak jsem se rozhodla.

DDD známe. Ale DDDD?

DDD je obecná zkratka pro trojici slov označujících zbavení se nežádoucího, nepříjemného a nebezpečného. Dezinfekce, dezinsekce a deratizace. Já bych vás rád upozornil na ještě jedno D označující hygienu prostředí, protože jestli to při volbách nepomůže, alespoň je to sranda.
Projekt Dekomunizace.cz se také zabývá hygienou, hygienou státu. Bohužel jsem vás na to nemohl upozornit před vánočním běsněním, protože jako dárky pod stromeček se trika osvědčila, ale to bych tu vykecal předem, co Ježíšek přinese všem mým známým pod stromeček. Tak tedy pozdě, ale přece. O co jde je tady, prodává se zde.

Nejrovnější...

... mezi sobě rovnými. Rovnost lidí před zákonem v tomhle Banánystánu je prostě úžasná. Kdybych se narodil někde jinde, musel bych sem imigrovat...

Miluji tě, Faustino !!!

Absolutní duševní rozervanost postaršího plyšáka po krátkém románku s desetiletou Španělkou aneb Pupíkovo delirium tremens. Tohle by se usazenému plyšákovi státi nemělo, ale ...

Je nám ... zelenkavě

Nevíte proč? Nevíte jaké to je? O nic jste nepřišli... Ale - vlastně ano. O náš názor na Mluvčí. Nevíte kdo to je? No přece ... ale to už je uvnitř.

Ahoj vol....iči

Pokud se vám chce zvracet už teď, vůbec tenhle článek neotvírejte. Obsahuje to "nejlepší" z vládní kuchyně z poslední doby. Je to na ... Neotvírejte to!

Dotýkej se mě, Stando!

S naším novým panem premiérem rozhodně nebude nuda jako v Brně. Jeho "dotyků" nebude ušetřen nikdo. Sliby, cukr a nafouknutá ženská od Koalů...

...ti zloději!

Tak si zase otevřeli vaši "portmonku", sáhli do ní a vzali si část vašich peněz. Na nic se neptali, nečekali na vaše dovolení. A když se budeš vzpouzet, tak ti to spočítáme a vezmeme si víc. Kdo? Zloději? ... tak to jste vedle jak ta jedle.

Manželata: Dušenka a sušenka

Nikdy jsem nevěřil, že to, co si lidé povídají jako vtip, může mít reálný základ. Ale pravděpodobně jsem na světě příliš krátko a stále mě některé věci překvapují... No posuďte sami.

Nezabiješ...

Jak se vám líbí, když vojenská raketa udělá mastný flek z usmívajícího se dědečka na invalidním vozíku? Nelíbí? Neříkejte. Nejste tak trochu změkčilí??? Zvykejte si...

Atlas.cz spamuje

Nejdřív jsem si myslel, že si dělají legraci, nebo že se někdo spletl, nebo tak nějak. Ale ne. Atlas prostě zneužívá databázi svých klientů. Mám dvě schránky a v obou jsem našel tuhle nádheru. Vím, že když je něco zadarmo, můžu být rád, že to funguje. A tak se snažím "nevidět" to blikající přebanerování, přece jenom - mám ty adresy už dlouho a zná je spousta lidí. Ale jestli rychle nepřestanou, budu si asi muset začít hledat novou schránku. A nebo to zkusím jinak: "Atlasi, přestaň !!!"

Pupik studentem

Kterak k tomu přišlo, že sedím zase ve školní lavici, bifluji se vzorečky, poučky a letopočty a nervuji se "ve zkouškovém". Já totiž chci mít patent na rozum.

Prázdniny...

Dlouhý čas jsem neklapal a proč to vlastně? Diagnóza, "absťák", léčení. Těžké je bLogholikem být...

...co dělá ten Pupik,...

...že nic nedělá??? Co se děje v Pupikově v těchto dnech? Drtivá realita dorazila, zarazila a porazila Pupču na záda.

Zmrdologie jako nová věda

Vím, že je to poněkud nekorektní zase nic nenapsat, ale já jsem dnes objevil "Ameriku". Pravděpodobně všem známý (kromě mne - jak jinak.) D-FENS je toho příčinou, že jsem nic neklapal a četl a četl. Především jeho teorie kognitivního zmrdozpytu stojí za to. A kdybyste neměli čas to číst celé Zasvěcení si přečíst musíte. A i když nesouhlasím se vším co pan D-FENS píše (hlavně jeho politické zařazení - soudě podle odkazů) jeho stránka mne pobavila velice. Škoda, že tam nemá RSS (a nebo já neumím hledat...)

PupSporty: Úvodník

Když sádlo teče z kožichu i SuperBytost se musí snížit na úroveň obyčejných sportovců. Paradox 180stupňů. Nutný úvod k tomu, co přijde.

Slepenec II

Americká arogance. Asesino. Křik do tmy. Dark. Překvapení v Anti ANNO? Pro mne ANO!

Vánoční přání

Jedno malé, obyčejné přání z Pupikova. Třeba vám pomůže se nenaštvat na "Ježíška", až "ten mobil" pod stromkem bude mít jinou značku, než jste chtěli.

Andělé z Marsu

Podobnost s jakýmkoliv životním osudem kohokoliv je čistě náhodná a je pravděpodobně způsobena dnešní jemnou indispozicí autora po projásaném večeru. A nebo je to jinak?

Manželata: Brejle

Zapomněla brýle. Nechce se pro ně vrátit. NECHCE??? Co chce? A co nechce. Proč říkají něco jiného, než pak chtějí....?

Domácí násilí

Zákon o domácím násilí prochází parlamentem. Trestný čin "týrání svěřené osoby" už dávno existuje. Ale jak to malý Pupik ze sousedství pozná? Za zdí nám vraždí děti a co já...

Tažení...

... proti zlým teroristům. Zlí a hodní. Ale kdo je kdo? A proč vlastně?

Legalizace

Drogoví specialisté z vinárny Na rohu vedou dialog. Dávku za dvacku nebo je všechny pověsit? A kdo by potom pracoval? Zbyli by ti lepší. Zbyli by?


( strana 1 z 4 ) Starší články >>> ( celkem článků: 97)