Pravidelný občasník originálního humoru

Nejrovnější...

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 15.9.2005

... mezi sobě rovnými. Rovnost lidí před zákonem v tomhle Banánystánu je prostě úžasná. Kdybych se narodil někde jinde, musel bych sem imigrovat...


Zkuste si to představit: Jste v hospodě a ačkoliv vůbec nic konfliktního neděláte, někoho naštvete a dostanete "přez hubu". Jak tak ležíte na zemi a pomalu se z ní zvedáte, útočníkovi svitne, že by mohl mít "problémy" a uteče. Vy konečně vstanete a koukáte, že není na koho žalovat, že dotyčný nečekal a zdrhnul. I poháněni zdravým naštváním vyrazíte za ním.

Před hospodou skočíte do auta, protože je přece zcela jasné, že útočník taky odjel autem a vyrazíte. Najednou potkáte jiné auto a jak tak sedíte za volantem, napadne vás, že by to mohl být ON. Ten parchant! On si dovolí místo toho, aby zdrhal, ještě jet proti vám.... To se musí vyřešit!

Zastavíte a nutíte zastavit i toho proti vám. Jenže jemu se nechce! Na to ale VY nejste zvyklí, VÁS přece lidi musí poslouchat! A tak vytáhnete vlastní "bouchačku" a rozsřílíte mu to "blbý" auto. Jeho nezabijete jen čirou náhodou, či proto, že jeho Anděl Strážný je prostě anděl na svém místě.

Chlapíkovi konečně dojde, že kdo má "kvér", má i pravdu a přestane pokoušet se zmizet. Konečně dorazili policajti a už ho berou... Hajzla!

Jenže se ukáže, že on nebyl ON a vy že jste úplně zbytečně stříleli na někoho úplně jinýho, někde jinde, vůbec jste se nebránili, ba naopak jste ohrožovali, úplně zbytečně, okolí tou vaší pistolkou... No prostě - "MÁTE PRŮSER!!!"

 

Nicméně ne každý, kdo se ocitne ve vaší situaci, má průser. Někdo ho nemá, stačí být NĚKDO.

Takže si pamatujte: Když se vám zachce si zastřílet na živý terč co má tvar lidské postavy, nemusíte se nechat najmout do popravčí čety. Stačí, když se stanete NEJROVNĚJŠÍM mezi rovnými....|
Poslední změna : 15.9.2005 09:55, Vytvořen : 15.9.2005 09:48, Vydán : 15.9.2005, 7606x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích