Pravidelný občasník originálního humoru

Je nám ... zelenkavě

Autor chlívek (Bulvár) - vydáno 6.5.2005

Nevíte proč? Nevíte jaké to je? O nic jste nepřišli... Ale - vlastně ano. O náš názor na Mluvčí. Nevíte kdo to je? No přece ... ale to už je uvnitř.


V poslední době Pupici nic nepíšou. Jednak proto, že jsou plně zaměstnáni svou vlastní dřinou (Indická hlídka a tak) a jednak proto, že daleko lepší fraška se teď hraje v nejvyšší politice.

Ale jeden z počinů člověka, který si z nedostatku sebereflexe nechává v posledním čase říkat "pan premiér", nás vyburcoval k tomuto kratinkému vstupu. Tohle si totiž nesmíte nechat ujít.

Je mi celkem jedno, kam se slečny s IQ rovným dnešnímu datumu přes postel dostanou, ale tenhle kariérní doplněk jí bohužel platíme my všichni. Tedy - všichni ti, kdo nejsou schopní vyhnout se placení daní.

Takže - je mi opravdu jedno, jestli je Mluvčí úplně blbá. Ale to, že premiér tohodle státu přemýšlí (pokud tuto činnost vůbec dělá) úplně něčím jiným než hlavou, mi trochu vadí. A to, že to ještě tímto jmenováním křičí do světa, mi vadí už dost, protože se mi ostatní Pupici z jiných států smějou. A to už ruší moje zažívání.

 

Je mi tak nějak divně... Zelenkavě... |
Poslední změna : 6.5.2005 14:27, Vytvořen : 6.5.2005 14:24, Vydán : 6.5.2005, 7119x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích