Pravidelný občasník originálního humoru

...ti zloději!

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 31.3.2004

Tak si zase otevřeli vaši "portmonku", sáhli do ní a vzali si část vašich peněz. Na nic se neptali, nečekali na vaše dovolení. A když se budeš vzpouzet, tak ti to spočítáme a vezmeme si víc. Kdo? Zloději? ... tak to jste vedle jak ta jedle.


Jsem od přírody klidné zvíře a jen tak mě něco nevytočí. Ale tentokrát se to pánům zákonodárcům povedlo. Ještě teď se mi vaří vzteky krev a vidím rudě. A to jsem po obědě, tudíž mám dobu útlumu.

Té zlodějské bandě, co v současné chvíli dočasně vede tenhle stát, nestačí že nás okrádá jak se dá. Oni prostě musí svou nenasytnou tlamu otevírat stále víc a více. O čem že to tu tak vztekle prskám? O tomhle!!!

Už jim nestačí jedno z největších zdanění široko daleko. Teď prostě budete, milí občané, platit i za služby, které nepoužíváte. Jedno jestli chcete nebo ne. Je jedno jestli se dané službě programově vyhýbáte, že ji, třeba z duše nenávidíte. Páni poslanci ji uznali za dobrou, tak plaťte.

Ve světle těchto informací jsem zvědav, jak to pojme senát. Jestli se sněmovně postaví, smete tuhle jednoznačnou zlodějnu pod koberec a tím konečně obhájí svou existenci. A nebo se přidá k této loupeži?

Jak to tak vypadá, všechno je otázka lobbingu. Když příště dostatečně šikovně a silně zatlačí silničáři, budete platit silniční daň i když vůbec nemáte řidičák. O autě vůbec nemluvím. Vždyť silniční infrastruktura je přece "důležitou službou" ...

A když si zkusím představit co by se dělo, kdyby páni poslanci uznali (díky příjemnému lobbingu rudých rtíků padlých slečen) za "potřebnou službu" práci nevěstek (vždyť přece dovedou tak dobře uvolňovat napětí. Co na tom, že jen někomu)... Bylo by to zajímavé.

A tak vás prosím, vážení spoluobčané. Až se z vás jednou za čas stanou z "platičů daní" ti co rozhodují - a sice "voliči" - zkuste volit menší zloděje.|
Poslední změna : 31.3.2004 15:01, Vytvořen : 31.3.2004 14:57, Vydán : 31.3.2004, 7115x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích