Pravidelný občasník originálního humoru

Annie. Annie von Zličín

ByloNebylo, dávno tomu. Nástup na scénu je nutno pečlivě připravit a mně se to, řekla bych, celkem povedlo. Jen pana Králíka je mi trochu líto, chlupatých věcí na hraní není nikdy dost. Tak snad příště...

... aby vám to neuniklo...

Vím, že se dlouho neozývám a je mi to líto. Ale je to tak, těch aktivit je příliš mnoho. A tak si alespoň občas přečtu noviny.

 

To co se v poslední době děje na politické sténě tohoto státu je spíše veselé než smutné, a to myslím včetně kalouskovic politické smrti. Už ten okamžik mne málem vyprovokoval zase něco napsat. Ale nevyprovokoval.

 

Až teď. Rád bych, aby vám tento článek určitě neuniknul. Já sice ne vždy s autorem souhlasím, ale v tomto případě stoprocentně...

Krásnouška: konec a odchod

Krásnouška děkuje Pupikovi za dočasně poskytnutý azyl a všem ostatním za přízeň a podporu a se změnou obsahu článků na operativnější a tím pádem nudnější odchází na bloguje.cz

Češi že jsou vynalézavý národ? Pcha, kam se hrabou na Afgánce!

Výsledky průzkumu vycházejí pro nás velmi pozitivně: Češi mezi všemi evropskými národy jsou nejlepší na ojebání jakéhokoliv systému. Navrhujete-li nějaký systém, najměte proto Čechy na testování a na nacházení nestandardních cest. Existuje však národ, ve kterém žije zcela jiný a nepochopitelný druh člověka: homo afghanicus lstivý

Na šicím stroji v kleče? Jak jinak v zemi bez židlí.

Místní střihy kalhot k paňdžábí a nepřeberné množství krásných, blyštivých, barvami zářících látek mě donutily ke koupi šicího stroje. Na kličku? Nebo na 110? Nebo na knoflík? S návodem v korejštině nebo čínštině? Nepřeberné možnosti!

Co s Abdulem?

„Abdula Rahmána za výměnu islámu za křesťanství postavili před dvěma týdny před soud. Podle islámského práva šaría mu hrozil trest smrti.“ (viz novinky.cz) Abdula prohlásili za mentálně nedostatečného a na nátlak zejména OSN propustili. Nikdo z místních (afgánců) nevěřil, že se mu podaří opustit zemi a uchýlit se do azylu, o který požádal. Nevěřili, protože věděli, že ho musí zabít. Oni, lid.

Není ministerstvo jako ministerstvo - Ministerstvo vzdělávání v Kábulu

V Kábulu krásně, slunečno, jasno, všude cítit jaro, kluci na kopci u vybombardované hrobky nějakého krále pouští draky a křičí svojí naučenou, kterou uslyšim ještě tisíckrát: Where from, Mister? Těžko věřit, že před 24 hodinama mě zábly tlapky, když jsem se brodila břečkou sněhu u Botiče.

Afgánistán - a proč ne?

Všichni pupici si ze mě dělají v zemljance srandu, že jsem jediná, která ještě neletěla letadlem a ani nikde pořádně nebyla. Co je to za pupiživot, když člověk pořád sedí v zemljance? Tak jsem se rozhodla.

DDD známe. Ale DDDD?

DDD je obecná zkratka pro trojici slov označujících zbavení se nežádoucího, nepříjemného a nebezpečného. Dezinfekce, dezinsekce a deratizace. Já bych vás rád upozornil na ještě jedno D označující hygienu prostředí, protože jestli to při volbách nepomůže, alespoň je to sranda.
Projekt Dekomunizace.cz se také zabývá hygienou, hygienou státu. Bohužel jsem vás na to nemohl upozornit před vánočním běsněním, protože jako dárky pod stromeček se trika osvědčila, ale to bych tu vykecal předem, co Ježíšek přinese všem mým známým pod stromeček. Tak tedy pozdě, ale přece. O co jde je tady, prodává se zde.

Nejrovnější...

... mezi sobě rovnými. Rovnost lidí před zákonem v tomhle Banánystánu je prostě úžasná. Kdybych se narodil někde jinde, musel bych sem imigrovat...

Miluji tě, Faustino !!!

Absolutní duševní rozervanost postaršího plyšáka po krátkém románku s desetiletou Španělkou aneb Pupíkovo delirium tremens. Tohle by se usazenému plyšákovi státi nemělo, ale ...

Je nám ... zelenkavě

Nevíte proč? Nevíte jaké to je? O nic jste nepřišli... Ale - vlastně ano. O náš názor na Mluvčí. Nevíte kdo to je? No přece ... ale to už je uvnitř.

Ahoj vol....iči

Pokud se vám chce zvracet už teď, vůbec tenhle článek neotvírejte. Obsahuje to "nejlepší" z vládní kuchyně z poslední doby. Je to na ... Neotvírejte to!

Dotýkej se mě, Stando!

S naším novým panem premiérem rozhodně nebude nuda jako v Brně. Jeho "dotyků" nebude ušetřen nikdo. Sliby, cukr a nafouknutá ženská od Koalů...

...ti zloději!

Tak si zase otevřeli vaši "portmonku", sáhli do ní a vzali si část vašich peněz. Na nic se neptali, nečekali na vaše dovolení. A když se budeš vzpouzet, tak ti to spočítáme a vezmeme si víc. Kdo? Zloději? ... tak to jste vedle jak ta jedle.


( strana 1 z 7 ) Starší články >>> ( celkem článků: 97)