Pravidelný občasník originálního humoru

Czech Design Week se nějak rozmnožil a lítají okolo toho žaloby a ošklivá slovíčka

Autor chlívek (Reklama, média,marketing) - vydáno 29.10.2016

Z hlediska značky a #PR to je celé také stále stejné, otravné spory, které nikdo nechce rozklíčovávat a proto bude obě strany považovat za špatné.


Pokud to nevíte, tak Czech Design Week dnes můžete mít dvakrát. Jeden z www.czechdesignweek.cz (pořádá Czech Design Production, Lukáš Pipek a další) a druhý z www.czech-design-week.cz (pořádá Czech Design Week, Tomáš Holý a další). Zatímco ti druzí jsou asi ti původní a první asi ti noví, tak se ani moc nespoléhejte na to, že ty společnosti mají nějakou historii. První je čerstvě založená, druhá je rok stará. Celé je to výsledek zcela klasických neshod mezi původními organizátory a celé to má také takový další klasický průběh. Silná ošklivá slova, žaloby, odvolávání z "představenstva", vymáhání "oprávněných nároků", boj o ochrannou známku  a tak podobně (mrkněte do Neshody. Praha zažije Czech Design Week dvakrát). 

Czech Design Week se nějak rozmnožil a lítají okolo toho žaloby a ošklivá slovíčka

Aby toho nebylo málo, oba jsou v podobných termínech, první od 7. do 13. listopadu, druhá od 4. do 13.listopadu. A taky kousek od sebe (Kafkův dům a Kotva). Jak už to tak v podobných situacích chodí, podobné spory pouze komplikují život těm, kdo by se podobných věci chtěli účastnit. Zejména pokud jsou obě strany tak "chytré" že to natruc pořádají ve stejnou dobu, ačkoliv původně jedna z nich měla být od 4. do 14 září (ta v Kotvě). Z hlediska značky a #PR to je celé také stále stejné, otravné spory,  které nikdo nechce rozklíčovávat a proto bude obě strany považovat za špatné.

Při pohledu na ochranné známky zjistíte, že se skutečně přetahují "CZECH DESIGN WEEK - ochranná známka, majitel Lukáš Pipek" (526583, zveřejněná přihláška. bohatá historie námitek) a "CZECH DESIGN WEEK - ochranná známka, majitel Czech Design Week s.r.o." (532958, pouze podaná, a to až v srpnu 2016). Poučné.

Štítky : PR, Czech Design Week, #fail, Spor, Spory, Ochranná známka, Design, Akce, Lukáš Pipek, Tomáš Holý, Událost
Poslední změna : 29.10.2016 09:20, Vytvořen : 29.10.2016 09:20, Vydán : 29.10.2016, 3030x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích