Pravidelný občasník originálního humoru

Na HitHit.cz nechávají v poklidu šarlatána "léčícího rakovinu" aneb "jak jsem zabil vlastní mámu"

Autor chlívek (Bezpečnost) - vydáno 28.10.2016

Marně přemýšlím nad tím, co to musí být za člověka, který zabije vlastní mámu a pak na tom chce vydělat a zabíjet další lidi.


Na světě najdete záplavu šarlatánů co "léči rakovinu" a dělají zázraky. Málokdy se jim podaří dokázat, že vlastně zabíjejí lidi, kteří by v případě skutečné léčby měli šanci na vyléčení (ano šanci, protože tak to prostě je). A zvláštní na nich je, že dokáží se svými podvody žít. Jeden takový najdete pod Vyléčím se z rakoviny na Hithit.cz a už se, logicky, stal cílem mnoha dotazů na provozovatele téhle služby na sbírání peněz. Ten na to předevčírem reagoval poněkud zábavným sdělením:

Hithit.cz: Důležité upozornění 27.10.2016 Na základě množících se informací, které zpochybňují důvěryhodnost tohoto projektu, jsme dnes oslovili autora, aby se k nim vyjádřil a uvedl vše na pravou míru. Na jeho vyjádření nyní čekáme a podle něj podnikneme další kroky. Děkujeme. Za Hithit, Jana Ecksteinová

Neuvěřitelné selhání, které čistě prakticky může HitHit.cz přivést k spolupodílnictví na trestném činu. Jen tak dál.

Netuším nad čím v HitHitu přemýšlí (ani čím vlastně přemýšlí), ale možná by stačilo, kdyby se podívali do komentářů. Třeba na "Nádor úspěšně vyléčen, pacientka zemřela spolu s ním". O tom vám totiž podvodníci už raději nic neřeknou - tedy zejména  o tom, že chemoterapie zabrala, došlo k zmenšení a regresi. A protože nemocný naletěl šarlatánovi a v léčbě nepokračoval, tak zemřel.

Marně přemýšlím nad tím, co to musí být za člověka, který zabije vlastní mámu a pak na tom chce vydělat a zabíjet další lidi. Alarmující na tom všem je, že HitHit stále omílá dokola něco o tom, že čeká až šarlatán "uvede informace na pravou míru". Neuvěřitelné selhání, které čistě prakticky může HitHit.cz přivést k spolupodílnictví na trestném činu. Jen tak dál.

Ten pán se samozřejmě Michal Shark nejmenuje. Na YouTube najdete řadu jeho nesmírně zábavných videí. Třeba o tom jako "spinováním" upraví vodu aby vás vyléčila z rakoviny. Ani tohle HItHitu nestačí? Tak jim pojďme ještě trochu pomoci: Aktuálně v Česku: Žena podepsala revers a rakovinu plic léčí pozitivní náladou a džusy napsané ještě v době, než jeho matka na následky ukončení léčby zemřela. Další díl smutného příběhu hledejte například v Rakovinu prý před časem porazila šťávou. Teď Marcele zbývá jen měsíc života

DODATEK 29. října 2016 : HitHit.cz konečně došlo o co jde, projekt dán k ledu, vysvětlení: "Projekt byl předčasně ukončen, protože autor nebyl schopen věrohodně doložit závěry svého projektu. Děkujeme za pochopení, Hithit.cz.". K čemuž nelze dodat nic jiného, než že to měli už udělat dávno. A ještě lépe nikdo to na HitHit neupustit. 

Štítky : Podvod, Šarlatán, Rakovina, Michal Shark, HitHit.cz, Absurdita, #fail, Smrt, Zdraví, Spinování, Léčba rakoviny
Poslední změna : 29.10.2016 12:49, Vytvořen : 28.10.2016 09:25, Vydán : 28.10.2016, 3347x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích