Pravidelný občasník originálního humoru

Ujíždíte na kočičkách a animovaných GIFech? Ničíte planetu!

Autor chlívek (IT pel mel ) - vydáno 4.8.2016

Je vždy dobré vědět, proč byste se měli cítit provinile. Nebo, opačně, co dobrého můžete pro naši planetu udělat dobrého.


Den Země je už sice pryč (ale určitě bude zase brzy další), takže se už neřeší takového to zhasínáni světel a zásadní otázka, jestli černá barva na displeji spotřebovává víc než bílá (což si najděte, je to velmi zajímavý problém takřka světových rozměrů a je okolo toho mnoho legrace). Nikdy ale není na škodu něco zábavného spočítat a pak vyvolávat odpovídající pozornost.

Pokud pozornost vede k pocitu viny, tak je to ještě lepší. A tenhle kousek, ten k pocitu viny rozhodně vede. Všechny ty animované GIFy, koukání na kočičky na Tumblru, obsedantní pozorování Twitter a Facebooku, tohle všechno ničí planetu. Mohou za to záplavy internetových serverů, které všechny tyhle hlouposti dodávají do našich počítačů a mobilů. A co je ještě horší, i když se zrovna nedíváte, stejně tohle všechno běží a stále spotřebovává energii a ještě navíc otepluje planetu.

Štítky : Svět, Internet, Hardware, Energie, Elektřina, Spotřeba elektřiny, Spotřeba energie, Ochrana přírody, Den Země, Kočičky, Video, Animovaný GIF, Troling, Kočičky
Poslední změna : 4.8.2016 20:33, Vytvořen : 4.8.2016 20:33, Vydán : 4.8.2016, 4354x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích