Pravidelný občasník originálního humoru

Nemáte televizi či nechodíte do kina? Možná jste džihádista

Autor chlívek (Reklama, média,marketing) - vydáno 31.7.2016

Francouzská vláda zveřejnila návod jak poznat potenciální džihádisty. Má k tomu i názornou infografiku a samozřejmě web.


Francouzská vláda to myslí s bojem proti džihádistům i teroristům smrtelně vážně. Na www.stop-djihadisme.gouv.fr nabízí návody, jak džihádisty poznat. ať už jde o videa, která ukazují zejména příspěvky ze sociálních sítí, až po infografiku, která obsahuje návod. Návod, který vám umožní džihádistu poznat a pochopitelně také nahlásit na k tomu určené telefonní číslo. Na to můžete volat zdarma.

Jak tedy například poznáte džihádistu? Třeba tak, že náhle mění stravovací návyky. Nebo tím, že se nedívá na televizi či nechodí do kina. Podezřelá osoba je ale i taková, která nedokončila školu, či přestane sportovat, protože sportovní aktivity považuje za směšné.

Nemáte televizi či nechodíte do kina? Možná jste džihádista

Jestli tedy náhodou nemáte televizi, přestali jste plavat, nechodíte do kina a navíc ještě měníte stravovací návyky? Pak to rychle napravte, protože jste podezřelí. Což zcela jistě zvládnou i ti skuteční džihádisté a v síti nahlašovací linky nakonec budou končit spíše podezřele se chovající sousedé, než skuteční teroristé.

Štítky : Komunikace, Marketing, Manipulace, Terorismus, Francie, Džihádista, Politika, Infografika
Poslední změna : 31.7.2016 20:37, Vytvořen : 31.7.2016 20:37, Vydán : 31.7.2016, 5236x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích