Pravidelný občasník originálního humoru

Lidi se diví, když varuji před použitím PayPal pro podnikání. Ono se stačí podívat na jejich Facebook

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 6.7.2016

Všechny ty stížnosti a dotazy tak nějak shrnují to, proč osobně varuji před využitím PayPalu pro jakékoliv podnikání - nekomunikují, uživatele ignorují, kdykoliv zablokují peníze ...


Je to takové tristní, smutné a děsivé. Projít si komentáře ana PayPal Česká republika. Někdo kdo jim tuhle stránku plní nesmyslnými fotkami s rádoby vtipnými komentáři nějak není placený za to, aby se staral o podporu uživatelů, takže prakticky pod každým příspěvkem jsou stížnosti a dotazy. Bez jediné odpovědi, jak jinak. Psaní příspěvků Stránce má PayPal pro jistotu zakázané (ale tomu se nedivím, s 5 miliony fanoušků opravdu ne).

Lidi se diví, když varuji před použitím PayPal pro podnikní. Ono se stačí podívat na jejich Facebook

Všechny ty stížnosti a dotazy tak nějak shrnují to, proč osobně varuji před využitím PayPalu pro jakékoliv podnikání - nekomunikují, uživatele ignorují, kdykoliv zablokují peníze, stížnosti a problémy řeší dlouhé měsíce bez výsledku, nechávají si posílat dokumenty, které pomalu nevyžaduje ani FBI. A jak je vidět, tenhle "pro-zákaznický" přístup funguje i na jejich Facebooku.

Jednu věc je ale nutné dodat, Stránky s tímhle rozměre (pět mega fanoušků) jsou na Facebooku už prakticky nespravovatelné. Ono to začíná být zbytečně komplikované už od pár tisíc fanoušků výše (tedy takových fanoušků, co něco chtějí). Ale na druhou stranu,. PayPal má snad dost peněz na to, aby si pořídili nějaké to software, které tohle umožňuje.

Nebo by tam prostě měli dát varování, že zákaznická podpora na Facebooku možná není. Ale pak už by nebylo od věci to přestat plnit těmi hloupostmi. Plus by neuškodilo varování, že jejich podpora neumí ani slovo česky a lidem co neumí anglicky bude odepisovat v angličtině. 

 

Štítky : Facebook, Facebook.com, PayPal, PayPal.com, Komunikace, Customer Care, Péče o zákazníky. Sociální síť, Sociální sítě, Facebook Page, Facebook Stránka
Poslední změna : 6.7.2016 12:55, Vytvořen : 6.7.2016 12:55, Vydán : 6.7.2016, 4521x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích