Pravidelný občasník originálního humoru

The Maze Runner (2014) když už jsme u těch zdí (7/10)

Autor chlívek (Kultura) - vydáno 6.7.2016

Inu, musím se podívat po pokračováních, protože když už dali dohromady tohle, tak jsem nesmírně zvědavý jaka sbírka úletů a konin bude další v pořadí.


Zeď obklopující Chicago v Insurgent a Divergent se stala dobrým důvodem se konečně podívat na The Maze Runner. Jeden z prvních filmů, které jsem si v počátcích používání Kodi stáhl, ale za celé ty dva roky nějak nenašel čas se podívat. Přitom je to žánrově opět sci-fi a ještě navíc tak oblíbené (alespoň u mne) téma labyrintu. No a samozřejmě, má to ještě další dvě pokračování, takže kdyby náhodu ...

The Maze Runner (2014) když už jsme u těch zdí (7/10)

Rovnou vám vám nabídnu Everything Wrong With The Maze Runner In 16 Minutes Or Less, protože, je mi líto, tomuhle nemůžu dát více než sedm z deseti, možná bych měl dát ještě méně, ale já prostě pro tyhle filmy a příběhy mám slabinu. I přes to, že zrovna v tomhle případě je to plné podivných věcí. Velmi podivných věcí, které budou tím podivnější, čím se blížíte ke konci. Ten, samozřejmě, 100% otevírá pokračování. Ale otázky, ty prostě zůstanou. Jistě nepřekvapí, že stejně jako v případě Divergent/Insurgent, i tohle má knižní předlohu (kterou jsem nečetl, ale možná je to dobrý nápad).

Inu, musím se podívat po pokračováních, protože když už dali dohromady tohle, tak jsem nesmírně zvědavý jaka sbírka úletů a konin bude další v pořadí. A na závěr vám povím co mi vrtá hlavou (ale pozor, to už prozradí hodně o tom, o čem to vlastně je). Jakou logiku má postavit monstrózní bludiště, osadit ho podivnými mechanizovanými pavouky (což nikomu z bludištáků není divné), které mají za nejlepší zábavu zabíjení dětí, které neznámo proč do bludiště někdo měsíc po měsíci umisťuje. A jakou logiku má, že tým co obsluhoval bludiště přijde vyvraždit nějaký jiný tým z venčí, který nakonec přijde i pro žalostný zbytek obyvatel bludiště. Desítky dalších otázek ale opravdu najdete v Everything Wrong With The Maze Runner In 16 Minutes Or Less. Velmi trefné.

Štítky : Kultura, Film, Kino, Labyrint, Sci-Fi. Scifi, Recenze, The Maze Runner
Poslední změna : 6.7.2016 08:40, Vytvořen : 6.7.2016 08:40, Vydán : 6.7.2016, 2652x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích