Pravidelný občasník originálního humoru

KFC v KFC Rozvoz bude účtovat cenu samostatně. Halelúja. Ale proč to nešlo rovnou ...

Autor chlívek (Reklama, média,marketing) - vydáno 9.6.2016

Musím říci, že při čtení vyjádření od Libora Hubíka, Market directora KFC, nemá pocit, že by se KFC nějak poučilo:


V Borci v KFC vymysleli skvělý trik jak odrbat hloupé zákazníky. ROZVOZ ZDARMA vás přijde pekelně draho jste se mohli dočíst o "komplexu dílčích kroků" a absolutní neschopnosti KFC v uvedení tak triviální věci jako je rozvoz jídla na trh. Ve stručnosti, rozhodli se zavést cenu o desítky procent vyšší na každý kus co si objednáte, tvrdit tomu něco o ROZVOZU ZDARMA a pak se strašně divit, když jim na tohle okrádání lidé nenaletěli. Přidejme k tomu zcela nezvládnutou komunikaci na Facebooku.

Musím říci, že při čtení vyjádření od Libora Hubíka, Market directora KFC, nemá pocit, že by se KFC nějak poučilo:

"V KFC vždy nasloucháme našim zákazníkům, proto jsme se na základě jejich zpětné vazby, kterou jsme obdrželi v průběhu testování služby KFC Rozvoz na několika pražských restauracích, rozhodli upravit systém cen. Ukázalo se, že by naši zákazníci uvítali informaci o nákladech za dopravu. V souladu s tímto zjištěním budeme komunikovat cenu dopravy odděleně od ceny produktů. Ceny produktů budou stejné jako v našich restauracích.

Zlepšení služby KFC Rozvoz bude zavedeno v příštích 7 až 10 dnech.  Potřebujeme čas na  změnu systému včetně  přeprogramování on-line objednávkového portálu. Aktuálně pracujeme i na ceně za dovážku, která, jak věříme, bude konkurenční a bude odpovídat kvalitě a rychlosti služby, jíž zákazník od KFC dostává.

Věříme, že díky této změně si naše služba najde další fanoušky."

Na tohle nebylo potřeba "naslouchat zákazníkům", každý člověk co se rozhodne neničit pověst značce chápe, že za rozvoz pěti věcí si nemůže naúčtovat stovky korun navíc k ceně. A už vůbec to zdůvodňovat tak, jak to předváděli. Market director navíc asi nechápe, že to není o tom,že by snad "zákazníci uvítali informaci o nákladech za dopravu". Něco takového patří nejenom k elementární slušnosti, ale je dost jisté, že to je i zákonný požadavek.

Štítky : KFC, Sociální sítě, Sociální síť, Facebook.com, Facebook Page, Facebook Stránka, Rozvoz zdarma, Jídlo, Rozvo jídla, #fail, Chucpe
Poslední změna : 9.6.2016 19:54, Vytvořen : 9.6.2016 19:09, Vydán : 9.6.2016, 4922x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích