Pravidelný občasník originálního humoru

Borci v KFC vymysleli skvělý trik jak odrbat hloupé zákazníky. ROZVOZ ZDARMA vás přijde pekelně draho

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 4.6.2016

Podstatné je, že aktuálně má KFC celostátní ostudu a na jejich Facebooku mají ROZVOZ ZDARMA všichni, kdo si chtějí udělat legraci. A nutno říci, že jim to jde dost dobře.


ak to bychom měli třeba Ceasar Grill Salat za 109 Kč v KFC obchodě, na KFC ROZVOZ ovšem za 169 Kč. Přirážka 60 Kč. A k tomu si dáte třeba Twister Orient Menu za 125 Kč v obchodě, při ROZVOZU ZDARMA se vám v košíku objeví za 169 Kč. Přirážka nějakých 40 Kč. Takže vlastně čím víc si objednáte, tím víc zaplatíte. Ale doprava, ta je, prosím pěkně "zdarma".

ROZVOZ ZDARMA od KFC vás prostě přijde pekelně draho

Budiž, KFC si může s cenami dělat co chce. Nakonec i na ofiko webu je u cen napsáno, že se dokonce mohou v jednotlivých restauracích lišit. Sice i to shledávám velmi zábavným, ale pořád to nevzbuzuje dojem, že KFC ROZVOZ vás prostě sprostě okrade tím víc, čím víc věcí si objednáte.

Marně přemýšlím nad tím, proč prostě není možné mít klasické ceny pro jídlo a k tomu přidat částku za rozvoz. Ale ještě marněji přemýšlím nad tím, jestli si v KFC fakt myslí, že lidi jsou tak hloupí, že jim nedojde, jak je okrádají.

Ale víte co je nakonec nejdokonalejší? Jak KFC na stížnosti na tohle okrádání reaguje. Jde totiž o "komplex více dílčích kroků". Tohle vymyslet, to chtělo nějakou chytrou hlavu. Najdete zde.

V komplexu dílčích kroků vás komplexně, ale zato dokonale okrademe. A máte to zadarmo

Podstatné je, že aktuálně má KFC celostátní ostudu a na jejich Facebooku mají ROZVOZ ZDARMA všichni, kdo si chtějí udělat legraci. A nutno říci, že jim to jde dost dobře. A to co jim píše Janek Rubeš, to je taky trefné: "jste naprosto bozi. :) Toho kluka co mu je tak asi 14 a spravuje vas facebook bych nominoval na marketaka roku."

Já osobně bych spíše řekl, že v KFC jsou naprosto blbí. A možná kdyby tam fakt nechali psát kluka co je mu 14, tak by to bylo lepší, protože ta výše uvedená odpověď vysvětlující okrádání ve formě poplatku za dopravu připočítaného ke každému zboží, ta je dost hnus.

FREE RIDE na KFC ... proč? No protože ROZVOZ ZDARMA

PS: Pokud vám pořád nejdou ty počty, tak třeba za 5x Ceasar Grill Salat si připlatíte 300 Kč za dopravu. 

PPS: Ještě to zdaleka nekončí, má to veselé pokračování: Falešný KFC.CZ profil trolí o sto šest. Extra.cz nepochopilo a naletělo. Gratulki.

PPPS: Je tu nádherný Hitler se dozvěděl o rozvozu KFC a velké díky za odkaz pod videem. 

Štítky : KFC, Sociální sítě, Sociální síť, Facebook.com, Facebook Page, Facebook Stránka, Rozvoz zdarma, Jídlo, Rozvo jídla, #fail, Chucpe
Poslední změna : 5.6.2016 08:13, Vytvořen : 4.6.2016 07:54, Vydán : 4.6.2016, 26492x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích