Pravidelný občasník originálního humoru

Víte co dělají vaše děti na Facebook Live, Snapchatu či jinde? Tohle video je z Jablonce

Autor chlívek (Bezpečnost) - vydáno 2.6.2016

Měli byste ale vědět, že tohle mohou dělat vaše děti. A to že je vám 30, 40 či více a sociální sítě jsou mimo vás nějak neomlouvá.


Poněkud dyliny, věkově rozhodně pod zákonem, takže jak dlouho tohle konkrétní hodinové video z online přenosu přes (nejspíš) Facebook Live, zůstane na YouTube je otázka. Ale není tam jediné, stačí se podívat do souvisejících vpravo a jsou tam kratší sestřihy. S poměrně výstižnýmn komenářem "Česko v prdeli". Byť, samozřejmě, tohle je poněkud extrém.

Měli byste ale vědět, že tohle mohou dělat vaše děti. A to že je vám 30, 40 či více a sociální sítě jsou mimo vás nějak neomlouvá. A prosím pěkně pozor, pod tím videem je klasická komentářová žumpa, včetně, také klasického, poskytnutí dalších a dalších detailů o těch, co můžete vidět ve videu.

Až to video zmizí (a mělo by, je mi líto), bude se vám hodit, že se to jmenovalo RUM ve 12ti ! │ Záznam ze stream (celý), další kousek Chlast ve 12ti letech | Cigánská generace | Česko v prdeli. A objevuj se to i v CHLASTÁM VE 13 LETECH!!! (s velmi zábavnými komentáři).

Štítky : Bezpečnost, Soukromí, Děti, Sociální síť, Sociální sítě, Facebook, Facebook.com, Facebook Live, Video, Dylina, Děti na Internetu
Poslední změna : 3.6.2016 08:02, Vytvořen : 2.6.2016 20:15, Vydán : 2.6.2016, 5462x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích