Pravidelný občasník originálního humoru

Ranní kočičí rituály aneb pomazlit, podrbat, teepee s ocáskem a pak volná zábava

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 26.5.2016

Hrozně těžko se tomu odolává, hladit ten heboučký kožíšek, poslouchat a cítit jak vrní, je strašně uklidňující a milé.


Máme s #sisithecat (co už opravdu moc není #kote) takový milý ranní rituál. Vstanu, vezmu si snídani, sednu k počítači řešit ranní e-maily, @365tipů a nutné věci. Sisi mne nechá v klidu nasnídat a když dojím tak přijde na stůl, sedne si před jeden z LCD a vystrčí bradu, chce drbat. Po chvíli se plácne mezi monitor a klávesnici a já mám zásadní dilema. Jak zároveň psát a jak ji zároveň drbat. Blaženě mhouří oči a vrní a já mám prostě krásné pohodové ráno.

Ranní kočičí rituály aneb pomazlit, podrbat, teepee s ocáskem a pak volná zábava

Po pár minutách drbání se zvedne a zamíří do teepee, které je kousek od mého stolu a vleze si dovnitř a pokračuje ve vrnění. Legračně ji stále kouká ocásek, takže se pro tenhle stav ujalo označení teepee s ocáskem. Vydrží tam tak pět, deset minut, a pak se vydá šounit po bytě, zkontroluje co se kde děje. A pokud já do té doby neodejdu po pracovních povinnostech, tak velmi často zamíří opět na můj stůl a mezi monitory a klávesnici buď spí, nebo se vyvaluje tak, že je zřejmé, že chce pokračovat v drbání a hlazení.

Hrozně těžko se tomu odolává, hladit ten heboučký kožíšek, poslouchat a cítit jak vrní, je strašně uklidňující a milé.

Hrozně těžko se tomu odolává, hladit ten heboučký kožíšek, poslouchat a cítit jak vrní, je to strašně uklidňující a milé.

PS: Fotka v záhlaví je vyplašená #sisithecat když šla na vyndání stehů po kastraci.  A pokud budete Sisi chtít občas vidět, tak nejlépe na mém Instagramu a čas od času i na Instagramu od Pet Center CZ (klient od začátku května, tee-pee je z tamní Huhubamboo kolekce, dostala ho loni, když se ještě jako #kote objevila u nás doma)

Štítky : Kotě, Kočka, #kote, #sisithecat, Zvířátko, Život, Rituály, Huhubamboo, Pet Center, PetCenter, Radost
Poslední změna : 26.5.2016 08:22, Vytvořen : 26.5.2016 08:22, Vydán : 26.5.2016, 2932x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích