Pravidelný občasník originálního humoru

e-Beko říká něco o krocení kuchyně, ale mělo by krotit hlavně vlastní zaměstnance. Mega #fail

Autor chlívek (Reklama, média,marketing) - vydáno 8.4.2016

Jako podle kopíráku. Někdo se sekl v odpovědi na e-mail. Někdo se nehodlá omluvit. Někdo každý dotaz na toto téma okamžitě maže z Facebooku.


Na Stránce firmy Beko na Facebooku (dodatek, e-Beko a Beko k sobě podle všeho nepatří, viz změna v titulku a konec celé téhle taškařice)  právě mažou jako šílení (dodate: a na e-Beko mazali ještě víc). Jen se rozhodnete na něco veselého kliknout, tak hned chytnete obvyklé "Sorry, this content isn't available right now". Není divu, lidé tam dost těžce nechápou, jak může někdo z téhle firmy odepsat zákaznici to, co můžete vidět v následujícím screenshotu.

Beko říká něco o krocení kuchyně, ale mělo by krotit hlavně vlastní zaměstnance. Mega #fail

Ale to není zdaleka všechno. Zlatý hřeb podle všeho je, že několika inteligentům z firmy Bekoe-Beko nedošlo, že si nedopisují interně mezi sebou, ale že všechno co napíší, se automaticky posílá zákazníkovi. Nezbývá než gratulovat.

. Nezbývá než gratulovat.

Neodolal jsem a vložil jsem vlastní dotaz (obsahuje odkaz na tento blogpost). Jak dlouho tam asi vydrží? A bude nějaká odpověď? Vloženo v 16:09 

16:26 ::: Tak ne, mazat můj příspěvek asi nebudou, ale už to nabírá klasické "Špatná reklama, taky reklama". Legrační. 

Špatná reklama taky reklama? Smutné.

16:29 ::: Ale něco dobrého na tom všem nakonec je. Omluva od hlavního zúčastněného (na Stránce e-BEKO.cz ne na Stránce Beko). Tohle je potěšující a i odpověď je solidní. 

Omluva. Neuvěřitelné. A potěšující

Dodatek (18:33) ::: Tomáš Bělohlav z Beko (tedy ne z e-Beko) píše, že mazání na Beko se nekonalo, uvádí, že za zmizením je to, že původní slečna (které e-Beko tak vesele psalo) o to požádala. Uvádí i to, že se slečně sami omluvili i za distributora a nabídli ji kompenzaci. Příjemné zjistit, že tohle po tom počátečním #fail v komunikaci je řešeno profesionálně.

 

 

Štítky : Komunikace, Customer Care, Zákaznická podpora, #fail, Beko, Sociální síť, Sociální sítě, Facebook.com, Facebook Page, Facebook Stránka
Poslední změna : 8.4.2016 18:37, Vytvořen : 8.4.2016 16:02, Vydán : 8.4.2016, 7897x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích