Pravidelný občasník originálního humoru

Nečti ty komentáře, nečti ty komentáře, nečti ty komentáře. A nebuď Drama Queen jako ti na Hrej.cz

Autor chlívek (Gaming, online, ...) - vydáno 7.3.2016

No, jestli se chcete přidat, nebo si to prostě prostudovat (dokud to tam je), tak viz komentáře pod Pozor, tričko od Hrej.cz obsahuje spoilery.


Je to taková klasika. Vždycky se najde někdo, kdo čte komentáře a pak se strašně diví, že se v nich prostě objevuje kupa trolů, ale i zcela klasických dementů. Pokud ten někdo je ještě navíc Drama Queen (viz Co/kdo je to Drama Queen? A dá se to léčit?) tak z toho všechno vzniká místy zábavná třestkutá směs. Která ale vždy končí pachutí. Přitom je to klasické, komentáře pod články se nečtou. A když už se čtou, tak se prostě nechávají být. Je totiž nejlepší, pokud se tam komentující vzájemně vyvraždí.

Nečti ty komentáře, nečti ty komentáře, nečti ty komentáře. A nebuď Drama Queen jako ti na Hrej.cz

Jeden takový hezký příklad dorazil jako upozornění e-maleim. Je doprovázen poměrně slušným shrnutím: "Sefredaktor Hrej.cz prisel s novinkou, ze po nekolikatydennim usili predstavil navrh tricka. Par jedincu mu ten navrh konstruktivne zkritizovalo (preplacane, spatne citelne - maly font, malo obecne - lide neznajici kontext nepochopi atd.), on zacal fnukat "ze se na to muze vykaslat". Nakonec to skoncilo tak, ze kritiku neunesl (zadne vulgarity, zadne osobni utoky), zablokoval kritizujici uzivatele a nakonec se pustil do osobniho utoku vuci jednomu uzivateli. "

No, jestli se chcete přidat, nebo si to prostě prostudovat (dokud to tam je), tak viz komentáře pod Pozor, tričko od Hrej.cz obsahuje spoilery. Hlavně ty ubrečené od tamní Drama Queen jsou kouzelné. A také zcela zbytečné.

Štítky : Hrej.cz, Drama Queen, Komentáře, Diskuze, Ohlasy, Jiří Bigas, Komunikace, Zábava, Trol, Troling
Poslední změna : 7.3.2016 18:10, Vytvořen : 7.3.2016 18:10, Vydán : 7.3.2016, 4673x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích