Pravidelný občasník originálního humoru

Hlas Lidu, hlas boží. Pro koho vlastně pracuje pooh.cz? Ano to je dobrá otázka

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 28.2.2016

Hodně zábavný byl Petr Oldfaker (nemohu odkázat, jeho profil už přestal existovat, jak příznačné), který napsal: ""Pooh, to je ten medvídek - idiot? Nomen omen..."


Když už jsem se rozhodl dát dohromady čistě osobní přehled médií co šíří lži (prosím nezapomeňovat s případnými seznamu proruských médií, protože o to v tomhle vůbec nejde), tak mi bylo jasné, že pod tím budou nesmírně dobré komentáře. Tak dobré, že z nich bude možné dělat průběžnou reportáž (což jsem dělal na sociáních sítích), ale také je použít pro hezké pokračování.

Hlas Lidu, hlas boží. Pro koho vlastně pracuje pooh.cz? Ano to je dobrá otázka

Treba takový Karel Rada se ptá: "A pro koho pracuje pooh.cz? Pro pana Schapira z amícký ambasády?". Rád mu odpovím veřejně. Pracuje pro sebe, ale bylo by mu ctí, pracovat pro pana Schapira z amícký ambasády.

Ostatně starost o to kdo to tady platí měl i Jaroslav Rosa s ještě zábavnější formulaci: "Zajímalo by mě , zdali to je z Váší hlavy , nebo jste to dostal za úkol.. za nějakou kačku.. což dnešní mainstream i dělá ,že.?". Což, to znáte, se nejen nedá vyvrátit, ale je to obvyklý argumentační faul v každé debatě. Tady jenom upozorním, že já tradičně patřím k těm, které přece platí všichni. A jsem placen za pochvalné články, kritické články, prostě uplně za všechno. Vždy podle toho, jak se komu hodit to otočit.

 Pak se objevil i obdivuhodný Mašíbl z Osud.cz, který věnoval velmi dlouhý komentáč něčemu co nikde napsáno není. Jiřího Maška jsem měl poměrně dlouho v přátelích an Facebooku, ale časem ty jeho kospirace a nesmysly už byly příliš neúnosné, takže letěl. Ale k němu musím dodat, že je opravdu obdivuhodný. Jak může někdo nejenom tak dlouho žít s těmi konspiracemi, ale ještě o nich pořád dokola psát. A nezbláznit se. Nebo, že by?

V dalších komentářích je záplava podivných řečí o tom, jak vlastně lžou MF, HN, NOVINKY. Ano, v některých případech mají pravdu, zejména Novniky.cz jsou schopné uveřejňovat neuvěřitelné výmysly. Ale pořád nepatří do té velmi specifické společnosit médií, uvedených v mém přehledu. A stačí si projít právě Pooh.cz a najdete spoustu upozornění i na tato média.

Hodně zábavný byl Petr Oldfaker (nemohu odkázat, jeho profil už přestal existovat, jak příznačné), který napsal: ""Pooh, to je ten medvídek - idiot? Nomen omen...". K čemuž toho nelze moc dodat, až na to, že já se pod mé názory vždy podepisuji a stojím si za nimi.

Velká  lahůdka je poměrně dlouhá "výměna názorů" mezi již zmíněným Petrem Oldfakerem a Romanem Rackem. Příznačně končí výkřikem "Sprostý rudý slize, zalez do zemljanky ruská sračko !!". Jeho autorem je Roman Racek a mám pro jeho výbuch velké pochopení.

Občas se ale najdou i reakce rozumné, ale vcelku chápu, že jich je málo. Třeba Michal Špondr s "Holt nevýhoda internetu. Dřív by podobné bláboly zůstaly jen někde v hospodách a nikam by se nešířily, protože by je nikdo v serióznějších novinách neotiskl. Pravda, existovaly časopisy typu Hrom, ale tomu snad věřil málokdo a nebyly tak rozšířené". Realistický postřeh, velmi realistický. 

Štítky : Politika, Blog, Blogování, Pooh.cz, Mašíbl, Komentáře, Lži, Média, Novinařina, Žurnalistika, Propaganda, Konspirace
Poslední změna : 28.2.2016 12:36, Vytvořen : 28.2.2016 12:17, Vydán : 28.2.2016, 4534x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích