Pravidelný občasník originálního humoru

Vydělávat na pochybných reklamách? Sklik je jich plný a Seznam.cz přeci prý za nic nemůže

Autor chlívek (Bezpečnost) - vydáno 21.1.2016

Zoufalá snaha proměnit bezcenné reklamní místo na milionech zobrazených stránek vede k tomu, že právě tam končí reklamní sítě plné těchto podivuhodných věcí. A už tak mizerná důvěra v média ještě více klesá.


Když se Seznamu zeptáte, proč ve velkém umožňují reklamy na záplavy pochybných věcí, tak klasicky za nic nemohou. Přeci nemohou prověřovat a zamítat. Co na tom, že jde o klasickou síť zábavných stránek s vymyšlenými informacemi, vymyšlenými vyjádřeními zákazníků, vymyšlenými jmény lékařů a vůbec záplavou zábavných historek pro přesvědčení naivních hlupáků ke koupi.

Vydělávat na pochybných reklamách? Sklik je jich plný a Seznam.cz přeci prý za nic nemůže

Výsledek je podobný tomu popisovaném v Záplavy podvodných reklam na seriózních webech jako je iDnes. Jsou už fakt až tak zoufalí?. Zoufalá snaha proměnit bezcenné reklamní místo na milionech zobrazených stránek vede k tomu, že právě tam končí reklamní sítě plné těchto podivuhodných věcí. A už tak mizerná důvěra v média ještě více klesá.

 

Pokud si chcete počíst, zkuste si tenhle doplněk stravy (samozřejmě, protože léčivo to není) trochu prolustrovat. Dorazíte třeba na Kapsuly Skinetrin proti plesni, ďalší blud od bludára a tamtéž Trápi vás mykóza? Nedajte sa zlákať cez stránky Skinetrin. Ale taky pochopíte, jak masivní tyhle aktivity jsou a kolik stovek webů je vygenerováno po celém světě. 

Kapsuly Skinetrin proti plesni, ďalší blud od bludára

Štítky : Reklama, Seznam.cz, Sklik, Skinetrin, Hoax, Doplněk stravy, Reklamní síť, reklamní sítě, #fail, Média, Lidská hloupost
Poslední změna : 21.1.2016 09:37, Vytvořen : 21.1.2016 09:37, Vydán : 21.1.2016, 5023x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích