Pravidelný občasník originálního humoru

Když už děláte pro nácky a chlubíte se tím, tak to musíte mít v hlavě srovnané (kauza R - stick a Ortel)

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 9.12.2015

Objevuje se tam i obvyklé "Pro mě je zákazník ten, kdo si objedná paličky. Nepřísluší mi nějak řešit jeho zaměření, smýšlení, orientaci a to co dělá", takové to staré dobré omluvné zaklínadlo.


 R - stick vyrábí paličky pro fanoušky, takové ty paličky pro bubeníky, vybavené reklamní potiskem. Jedny takové vyrobil i pro Ortel. To je ta kapela co patří nejspíš do náckovské kategorie (nic o nich nevím aby bylo jasno a není to předmětem tohoto blognutí) a je okolo ní veselo protože Slavík (kde jsem se já o jejich existenci dozvěděl poprvé). R - stick se, samozřejmě, paličkami pro Ortel pochlubil na Facebooku. A jak jinak, pod příspěvkem se objevily nepříznivé komentáře. Logicky, propagovat nácky, to není nejlepší nápad.

Když už děláte věcí pro nácky a chlubíte se tím, tak to musíte mít v hlavě srovnané (kauza R - stick a Ortel)

Klasicky špatné je, že R - stick to nějak nerozdýchal a strhla se tam taková menší bitka. Včetně vyhrožování a řady obvyklých zábavných věci. To je ještě víc špatně, protože když už se chlubíte tím, že vyrábíte něco pro nácky, tak byste to měli mít v hlavě srovnané. A ne mít hlavu plnou pochybností o tom, jestli to co děláte je vlastně správné. A pokud to srovnané máte, tak pak přecení není důvod válčit s těmi, co vám říkají že to co děláte je špatné.

Jeden z nejzábavnějších momentů tam nastává, kdy R - stick "odhalil" identitu jednoho z těch, co kritizovali. Nejdřív to vypadalo jako něco velkého, ale pokud někdo (Radek Holodňák) se pod vše podepisuje vlastním jménem, tak to "odhalení identity" a velká detektivní práce vypadá opravdu směšně. Ale svědčí to stále o tomtéž. Tady to někdo nemá srovnané sám se sebou a vlastně vůbec neví, jestli dělá něco co by dělat měl. A pak kope okolo sebe. A kope, jak jinak, až tak mohutně, že tam začal házet výhrůžkami soudem.

   

Je to velmi dlouhé čtení, které nakonec vedlo k dalšímu příspěvku, který už má trochu víc hlavu a patu a působí lépe. Pod názvem Abych celou tuto záležitost s paličkama pro Ortel shrnul: to ale stále pokračuje v jednom stylu. R - Stick (Bořivoj Rektořík) se tam vlastně sám sobě snaží obhájit to, že vyrobil paličky pro nácky. Objevuje se tam i obvyklé "Pro mě je zákazník ten, kdo si objedná paličky. Nepřísluší mi nějak řešit jeho zaměření, smýšlení, orientaci a to co dělá", takové to staré dobré omluvné zaklínadlo.

Nevidím zlo, neslyším zlo, ale hlavně když o kape

Jasně, celé je to "Nevidím zlo, neslyším zlo, ale hlavně když o kape".

Ale jsou tam ještě nějaké ty perly: Třeba to, jak R - stick chce, aby soud rozhodl, zda si má myslet, že Ortle jsou náckové. Hezké. Ve finále je ale důležité něco kdesi uprostřed: "... si nenechám od nikoho kecat do toho, jestli dělám paličky pro Ortel, nebo ne. To je pouze moje rozhodnutí, a nikomu do toho nic není"

To je dobrá pointa, stačilo by, aby se jí R Stick držel. Protože tady platí, "mlčeti zlato". Je-li tak silně přesvědčený, že dělá dobře, tak přece nemusí trávit několik dní hádky s fanoušky na Facebooku. Ne? 

Štítky : R - Stick, Komunikace, Ortel, Náckové, Neonacismus, Facebook.com, Facebook Page, Facebook Stránka, #fail
Poslední změna : 9.12.2015 07:32, Vytvořen : 9.12.2015 07:30, Vydán : 9.12.2015, 5196x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích