Pravidelný občasník originálního humoru

Donald Trump zavolá Billu Gatesovi a ten zavře Internet? Ignoranti u moci mohou být extrémně nebezpeční

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 8.12.2015

Jak na konci článku v Reflexu říkají: Nestačí čekat na to, až se okoukají. Po nich mohou přijít ještě daleko horší ochotníci.


Amerika se baví, byť je to celé spíše k pláči a v případě zvolení to může mít dalekosáhlé následky. Donald Trump, primitiv, xenofob a hlavně v zásadě dvojče našeho Prezidenta přišel s novou převratnou myšlenku. Rád by USA kompletně znepřístupnil Muslimům, ale co hlavně, má za to, že stačí aby zavolal Billa Gatese a ten prostě zavře Internet.

"We're losing a lot of people because of the internet," Trump said. "We have to see Bill Gates and a lot of different people that really understand what's happening. We have to talk to them about, maybe in certain areas, closing that internet up in some ways. Somebody will say, 'Oh freedom of speech, freedom of speech.' These are foolish people." viz DDonald Trump thinks he can call Bill Gates to 'close up' the internet

Francie mezitím chce zakázat Tor, mít zadní vrátka k šifrování a omezit veřejné WiFi (pokud netušíte co je Tor, tak viz Co je to Tor a Tor Browser? K čemu je dobrý?) a tamní politici se domnívají, že zákaz šifrování povede k tomu, že se teroristé leknou a šifrování používat nebudou.

Podobnost mezi Trumpem a Zemanem je poměrně zábavná, byť celé je to spíše k pláči. Xenofobní projevy, fašistické nápady, oba jsou exemplární hulváti, nedokáží se lidsky a odpovídajícím způsobem chovat k ženám. Nechybí ani tolik oblíbené hýření bonmoty bez jakékoliv souvislosti, základu a zhodnocení vhodnosti. A nezapomeňme, oba už se stali proslulí prostým vymýšlením si věcí, které nelze nijak doložit. A následným trváním na lži bez ohledu na důkazy.

V Být svůj - Zeman, Babiš, Trump a vzestup psychopatologické autenticity píší něco o tom, že na podobné jedince bychom za normálních okolností měli poslat psychiatra. Ale také, že by se podobným lidem měli postavit silní oponenti. Já bych ještě dodal, že by jejich primitivním nápadům měla média věnovat odpovídající kritickou pozornost, nikoli pochvalnou a pochlebovačnou. Jak na konci článku v Reflexu říkají: Nestačí čekat na to, až se okoukají. Po nich mohou přijít ještě daleko horší ochotníci.

Štítky : Politika, Volby, Donald Trump, Miloš Zeman, USA, Ignorant, Hulvát, Xenofobie, Nenávist, Lži, Výmysly, Internet, Bill Gates
Poslední změna : 8.12.2015 08:57, Vytvořen : 8.12.2015 08:56, Vydán : 8.12.2015, 4311x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích