Pravidelný občasník originálního humoru

Sbírání víček? To vážně někdo dělá? A pak se ještě díví, když ho Petr Horký z Hottechu pošle někam?

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 28.11.2015

Když si to tak člověk čte, tak už dávno měl sedět. Jenže, to by poškození museli přestat řešit hlouposti na sociálních sítích


 Nikdy jsem moc nechápal, proč by někdo sbíral víčka z PET lahví a pak naivně doufal, že to někomu pomůže. Notabene když se spojí s někým, kdo za kilogram víček slíbí osm korun, ačkoliv normální výkupní cena ve sběrnách je tři koruny. Ale ano, nepochoptelně se nejadou  lidé (a občas ještě dokonce policisté z policejních stanic) a  "sbírají víčka".

Budu trochu jizlivý, zlý a sarkastický, když k tomu dodám, že si vlastně tak trochu říkají o to, aby je někdo jménem Petr Horký na socilních sítích sprostě napadal a zesměšňoval. Proč jsem tak zlý? Protože si myslím, že by si soudný člověk měl umět spočítat, že mu nikdo nemůže vyplatit 8 Kč za kilogram víček, když se vykupují za 3 Kč.

A také by si měl spočítat kolik že je potřeba koupit lahví, aby se jeden kilogram víček dal dohromady. A pak by mu došlo, že tohle je fantastická aktivita pro výrobce nápojů na jedné straně. A fantastická příležitost pro podvodníky všeho druhu.

TIP: Kupujete limonády v PET lahvích? Zkuste místo každé druhé limonády částku dát stranou a každý měsíc poslat peníze přímo na pomoc těm, kterým jste chtěli pomoci nesmyslným sběrem víček. 

Když se pan Horký s Hottechem objevil poprvé, byl nějaký ten červenec. Bylo to lahůdkové a mám z toho desítky screenshotů. Ale máme tu listopad 2015 a z dost nepochopitelných důvodů lidé stále sbírají víčka a stále se nechávají nachytat. Naivně odevzdávají víčka a pak se diví, že se nic nestalo a žádné zachráněné dětské životy se nekonají. A také se stále diví tomu, že pan Horký z Hottech stále stejně hulvátsky a sprostě napadá každého, kdo mu kříží cestu.

    

Celé je to tak absurdní, že o tom už píše i Klatovský Deník - Za víčka jim firma nezaplatila hovoří o tom, že jim právě někdo takový jako Petr Horký (Hottech) nezaplatil ani korunu. Nepředstavitelné na tom celém je, že měli dostat peníze za 3 270 Kg víček (ano, přes tři tuny víček). Dokážete si představit, kolik peněz muselo být vynaložená na to, aby byl koupen odpovídající počet lahví? Zlatý důl pro výrobce limonád. Jednoznačně zlatý důl.

A pan Horký pokračuje ve lžích, výmluvách, tvrzení že zaplatil ač nezaplatil a nikdy nekončících záplavích sprostory a vulgarit na sociálních sítích. Přitom, když si to tak člověk čte, tak už dávno měl sedět. Jenže, to by poškození museli přestat řešit hlouposti na sociálních sítích a věnovat hodinu času tomu, že to celé odnesou na nejližší policejní služebnu. 

PS: Pokud si říkáte, že pan Petr Horský nemůže být takový nevychovaný zmrd (pardonú, že to je nějaký troling, celé je to fake, či že mu snad někdo hacknul účet? Ne, takhle to běží už od července tohoto roku, Pořád stejně. Lidé nedostávají peníze, lidé se ozvou, lidé jsou ignorování, lidé se ozvou ještě víc, jsou zaplavení nadávkami a napadání a pořád dokola se objevují stejné výmluvy. Jsou neschopní, neumí se registrovat, peníze byly vyplaceny, dodali špatný účet. A takhle pořád dokola. 

Štítky : Sbírání víček, PET lahve, PET víčka, Podvod, Hottech, Petr Horký, Firemní komunikace, Zlodějna, Výkup plastů
Poslední změna : 28.11.2015 21:49, Vytvořen : 28.11.2015 21:37, Vydán : 28.11.2015, 8093x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích